Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


JK Tarvas ootab jalgapalli mängima 1.-4. klassi õpilasi teisipäeviti kell 16.00-17.00 kooli saali

10.klassi astumise ajakava:

1) Avalduste esitamise tähtaeg 5.04.2023

2) Vestlused toimuvad ajavahemikus 24.04.2023 – 30.04.2023*

3) 9.klassi lõputunnistuse esitamine 15.06.2023 – 22.06.2023 ja koolis õppima asumise kinnitamine

4) 10. klassi vastuvõetud õpilaste esialgne nimekiri avalikustatakse kooli kodulehel juulikuu alguses, lõplik nimekiri hiljemalt 30. augustiks.

*Teistest koolidest kandideerivad õpilased peavad vestlusele kaasa võtma nn valge tunnistuse (klassitunnistus, millelt on näha kahe esimese trimestri hinded).

  1. klassi võetakse vastu õpilane:

1) kes on lõpetanud põhikooli vähemalt rahuldavate aastahinnetega;

2) kes on sooritanud ühtsed põhikooli lõpueksamid vähemalt rahuldavatele hinnetele ehk saavutanud 50%;

3) kelle õppeaasta kokkuvõttev käitumishinne on vähemalt rahuldav;

4) kes on hindamiskomisjoni poolt läbi viidud vestluse põhjal motiveeritud gümnaasiumisse õppima asuma;

5) vajadusel on vastuvõtukomisjonil õigus õpilase teadmiste kindlaksmääramiseks läbi viia kirjalik test ainealaste teadmiste kohta.

Gümnasistide õppepäev Tartus ja Tõraveres

 

Neljapäeval, 23. veebruaril laiendasid meie kooli gümnasistid oma silmaringi tavapärasest erineval viisil.

Päeva alguses külastasid 10. klass ja kaks abiturienti Eesti Rahva Muuseumi. Enamik neist oli selles suurejoonelises muuseumis esimest korda. Põnevust ja uudistamist jagus palju. Üks meeldejääv eksponaat oli kindlasti 1884. aastal õnnistatud esimene Eesti lipp. Eriti tähendusrikas oli seda vabaduse sümbolit näha Eesti Vabariigi aastapäeva eel.

  1. klass ja enamik abituriente käis Tõravere Observatooriumis. Karismaatilise giidi saatel tutvuti Kosmosega, mida peetakse tavaliselt kättesaamatuks ja kaugeks. Giid rõhutas, et meie koduplaneet Maa ja kõik, mis selle peal leidub, on osa samast süsteemist. Nägime tudengisatelliitide ESTCube`i makette, ülisuurt teleskoopi, interneti kaudu erinevaid planeete reaalajas ning palju muud põnevat. Ekskursioonijuht rõhutas, et Eesti teadlased osalevad mitmes kaalukas kosmosemissioonis ning see on perspektiivikas ala. Astronoomia tund oli eriti vajalik abiturientidele, kuna on nende füüsika ainekavas.

Pärast lõunapausi harisid kõik gümnasistid ennast AHHAAs. Seda on kõik küll juba külastanud, aga avastamisrõõmu jagub alati. Seekord oli põnevaim näitus „Ahhaa, aju“, kus pidi ise kogu aeg mõtlema, nuputama, katsetama.

Oli lõõgastav ja hariv päev ning mõnus sissejuhatus vaheajale.

Karjääriõpetuse kursuse ja 12. klassi õpilased külastasid reedel (10.02) Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemiat ning ettevõtet Upsell. Õpilased said põhjaliku ülevaate TLUs ja EKAs õpetatavatest erialadest, sisseastumistingimustest ning kampustest. Upselli asutaja, meie kooli vilistlane, Anton Izjumov rääkis noortele aga suhtlemisoskuse vajalikkusest ning arenemisvõimalustest erinevates valdkondades.

Jalgpalli trenn 1.-3. klassidele on uuel kellaajal ⚽️
Oodatud on ka uued jalgapallihuvilised!

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool