6.a klassi õpilased külastasid kolmapäeval ühiskonnaõpetuse raames Viru maakohtu Rakvere kohtumaja. Saatsid õpetajad Tiina Linnart ja Ruti Urban.

Esmaspäeval toimub traditsiooniline kevadine spordipäev.
Kell 9.00 ootame staadionile 1.-4.klasside õpilasi,
kell 10.30 algavad 5.-8. , 10. ja 11. klasside jõukatsumised.
Spordipäeva lõppedes on õpilased oodatud koolisööklasse keha kinnitama.
Auhinnad jagame välja 10. juunil toimuval aktusel.

17. mail külastasime Kunda Ühigümnaasiumi algklassidega „MIKS-nädala“ teisipäeval Niiduveere õpipaika, kus ootas meid lahke peremees koos peretütrega. Lapsed said külastada erinevaid looduses märgitud punkte. Hankisime teadmisi taimedest, putukatest, kodulindudest, puudest ja põõsastest, määrasime ilmakaari, uurisime, kuidas teha turvaliselt lõket, mängisime erinevaid loodusega seotud mänge. Pererahva poolt ootas laual resti täis erinevate kodulindude keedetud mune ja maitsev morss. Pidasime looduses ka meeleolukat piknikku. Vahelduseks oli tore päev klassitundidele. Õppepäevast valmis vahva video ja pildid, mida saab vaadata siit: õuesõppepäev Niiduveeres Kunda ÜG algklassid.

Punase Risti Lääne-Virumaa seltsi koordinaator Katrin Nõlvak käis gümnasistidele rääkimas vabatahtliku seltsilise projektist. Ja kui juba kohale sai tuldud, peatuti põgusalt ka Punase Risti tegevusel.

Lääne-Virumaa veebikonstaabel Getter Kangur käis koolis oma tööst rääkimas.

Lisaks veebikonstaabli tööülesannete tutvustamisele räägiti ka internetiohutusest.

Temaatilised tunnid viidi läbi 6., 7. ja 8. klassi õpilastele.