Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Kunda Hariduse Toetusselts on mittetulundusühing, mis alustas oma tegevust 2015. aasta kevadtalvel. Nagu nimigi ütleb, püüab selts hea seista selle eest, et hariduselu Kundas oleks mitmekülgne ja väga heal tasemel. Sellele saavad kaasa aidata siin kunagi konkurentsivõimelise hariduse saanud vilistlased kui ka endiste ja praeguste õpilaste vanemad ning kõik, kellele läheb korda Kunda hariduselu minevik, olevik ja tulevik.

Selts ootab ühinema Kunda Ühisgümnaasiumis ning varem Kunda 1. Keskkoolis ja Kunda 2. Keskkoolis õppinuid. Lisaks vilistlastele on oodatud nende koolidega seotud õpetajad, lapsevanemad, kogukonna tegusad inimesed.

Kui tunned, et saad pakkuda praegu Kundas koolis käivatele õpilastele ja siinsele koolile oma teadmisi, ideid või materiaalset tuge, palun anna endast teada.

Hoiame kokku!


Asutajad

Kunda Hariduse Toetusseltsi asutajad

Aivi Parijõgi, Anniky Uukareda, Argo Roots, Evely Press, Jaan Känna, Kaido Veski, Kairi Press, Luule Raam, Merle Maimjärv-Mirka, Renee Räni, Tiiu Millistfer, Ülle Juuse-Tumak

Juhatus

Anniky Uukareda, Argo Roots, Merike Rihti Kuuse, Merle Maimjärv-Mirka

Liikmed

Aivi Parijõgi, Allar Aron, Anniky Uukareda, Anno Mirka, Argo Roots, Arvo Kullamaa, Einar Vallbaum, Evely Press, Hanna Turetski-Toomik, Helen Jagant, Jaan Känna, Jaanus Prits, Kaido Veski, Kaire Reimus, Kairi Press, Kristi Onkel, Luule Raam, Mart Kand, Merike Rihti Kuuse, Merle Maimjärv-Mirka, Monica Ristoja, Renee Räni, Riina Orgus


Kontakt

https://selts.kunda.ee/

Kasemäe 22, 44107 Kunda

+372 5656 7467
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Arveldusarve:
EE127700771001519162

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool