Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Ando Källo vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Arvo Kullamaa asendusliige, vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ruth Kaljund õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kent Kerner õpilaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meelis Einstein hoolekogu esimees, kooli toetava organisatsiooni esindaja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merle Maimjärv-Mirka põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Raimo Vavilov põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Vanatoa õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Eneken Lallo gümnaasiumi vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eha Polluks Viru-Nigula Vallavolikogu liige See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

KOOLI HOOLEKOGU TÖÖPLAAN 2018/19. ÕPPEAASTAKS

November
1. Kooli arengukava
2. Õpilaste toetamise süsteem
3. Kunda ÜG eelarve
4. Kooli informatsioon ja muud küsimused

Veebruar
1. Kokkuvõte 2018/19. õa I poolaasta õppetööst
2. Kooli tervishoid
3. Huvitegevus koolis
4. Kooli informatsioon ja muud küsimused

Mai
1. Ülevaade õpilasesinduse tööst
2. Vanematekogu töö
3. Kooli õppekava muutused
4. Kooli informatsioon ja muud küsimused

September
1. 2018/19. õa õppetöö tulemused
2. Klassitäituvuse piirnormist suuremate klasside komplekteerimise ja nende
õppekorralduse kooskõlastamine
3. Hoolekogu tööplaani koostamine 2019/20. õa-ks
4. Kooli informatsioon ja muud küsimused

 

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool