Kunstiring – Õp Ruti Urban. Kunstihuvilised õpilased käivad koos kunsti tegemas. Joonistame, maalime, meisterdame  ja õpime tundma erinevaid tehnikaid – iga kord toimub midagi põnevat. Tegemist jagub nii väikestele kui ka suurematele õpilastele. Õpitakse end väljendama läbi kunsti.

Peotants – Õp. Kätlin Marjapuu. Seltskonnatantsu/peotantsu ringis saavad osaleda iga vanusegrupi õpilased .Õpime nii tantse pidudel hakkama saamiseks kui ka keerukamaid kombinatsioone.

Nutiring – Õp. Ülle Juuse-Tumak. Nutiring on mõeldud põhikooli õpilastele, alates1. klassist, keda huvitab õppimine kasutades arvutit. Vahel kasutame õppimiseks ka nutiseadmeid ning BeeBot ja BlueBot roboteid koos alustega. Kasutame erinevaid veebipõhiseid keskkondi, mängime veebimänge, koostame slaidiprogramme, joonistame arvutiga, koostame ja lahendame veebipõhiseid ülesandeid, koostame raamatuid ning teeme programmeerimise eelharjutusi.

Esteetika- ja tantsukool – Õp. Karolin Möllits. Peamiselt tegeleb tantsukool show-tantsuga, läbi mille on tantsijal võimalik oma eneseväljendusoskust arendada. Treening pakub mõnusat füüsilist koormust, kasvatab võhma ning parandab koordinatsiooni ja rütmitunnet. Showtantsu eesmärk on panna tantsijad tundma end vabalt ja enesekindlalt. Treeningute käigus omandatakse erineva stiiliga koreograafiaid, klassikalise tantsu põhitõdesid ja üldfüüsilisi harjutusi.

Malering – Õp. Heino Vaher. Kokku käib maleringis reedeti kell 15-16 umbes kümmekond õpilast. On tekkinud selline vahva kamp. Mängivad põhiliselt malet, aga vahel ka kabet. Kool on olnud esindatud kahtedel Lääne-Virumaa meistrivõistlustel males koolidele ja osad õpilased on esindanud valda kahtedel omavalitsuste talimängudel.

Nuputamisring – Õp. Aale Kokk. Nuputamise ring on mõeldud 4.-9. klassi õpilastele. Toimub teisipäeval 7. või 8. tund (nii nagu erinevatel klassidel võimalik, mõni õpilane on ka mõlemad tunnid). Ringis harjutatakse selliste põnevate ülesannete lahendamist, mis matemaatikatundi ei mahu. Selle ringi õpilased on tavaliselt tublid rahvusvahelises matemaatikavõistluses Känguru, osalevad piirkonna matemaatikaolümpiaadil ja "NUPUTA" võistlusel. Paljud õpilased võtavad osa Tartu teaduskooli võistlusest "KUUBIK".

Kokandusring – Õp. Kadi Murakas. Kohtume kord nädalas esmaspäeviti kell 14.00-15.30 õppeköögis. Valmistame üheskoos erinevaid toite ja räägime toitumisest.

Huvitegevuse tunniplaan I poolasta 2020-page-001.jpg