Koolivaheajal olid Kunda kooli õpetajatel tihedad õppimist täis päevad. Lii Lillioja ja Mare Tereping Tallinna Ülikoolist rääkisid tagasisidestamisest ja tõhusast suhtlemisest.

Esimesel päeval räägiti tagasiside võimalustest erinevates õppeprotsessi osades, suulisest ja kirjalikust tagasisidest ja õppiva organisatsiooni võimalustest tagasiside meetodite ühiseks loomiseks ja rakendamiseks.

Teine päev keskendus nõustamisele laste arengu toetamisel, nõustamissuhete loomisele ja säilitamine, eetikale, arenguvestluste läbiviimisele, tõhusa suhtlemise tehnikatele. Mängiti läbi erinevaid rollisituatsioone.

Kõik see sai võimalikuks tänu Euroopa Sotsiaalfondi toetatud projektile „Väärtused, eetika ja kommunikatsioon koolikultuuri osana“. 2022/2023. õppeaasta on meie koolis väärtuste aasta. Ka õpetajate koolitused lähtuvad sellest fookusest.