Projekti eelarve on täies mahus kaetud. Täname kõiki toetajaid!

Vahetund.ee on Tallinn Moon Rotary Klubi heategevusprojekt algklassidele, mis toob vanad head mängud, kummikeksu ja footbagi tagasi koolidesse, et arendada lastes liikumistahet, aga ka koostöö- ja suhtlusoskusi. Klubi loodi 2017. aastal ning sinna kuuluvad aktiivsed ja tegusad noored liikmed, kes koos tahavad panustada paremasse ühiskonda, paremasse maailma. Ka Kunda kool on nüüd selle projektiga liitunud - sest no kes ei tahaks, et meie pisikesed omale vahetundi sellised põnevad vidinad saaks eksole.

Projekt töötab nii, et seda võivad toetada (https://vahetund.ee/kunda-uhisgumnaasium/) kõik eraisikud, ettevõtted ja organisatsioonid, kes soovivad anda oma panuse laste aktiivsemaks ajaveetmiseks vahetundide ajal. Toetajatena on oodatud nii lapsevanemad, õpetajad, ettevõtjad kui ka kõik teised head inimesed. Kui toetusfondi summa on kokku kogutud, valmistatakse koolile mänguvahendite hoiustamiseks karbid ja trükised ning toimetatakse need kooli 1 kuu jooksul alates kooli fondi täitumisest - VOILAA ja ongi olemas.