Tänavune Jõulukohvik ja laat toimus möödunud laupäeval, 7. detsembril. Alustasime hoogsalt juba keskpäeval ning huvilisi jätkus laada viimaste minutiteni välja. Müüjatel oli tuju hea ja kauplemiseks vaim valmis.

Külastajad said nautida Natalie Neigla juhendatud kooliteatri vahvaid lavastusi, kuulata, kui kenasti meie laululapsed laulavad ja vaadata ära põnevad tantsukavad Esteetika -ja Tantsukooli ning JJ-Street Tantsukooli poolt. Kõike seda ostlemis-sagina vahele.

Kohvikutes sai kohapeal maitsta ja kaasa osta õpetajate, lastevanemate ning ka õpilaste endi valmistatud kooke, pirukaid, vahvleid ning palju muid hõrgutisi. Pakuti nii teed kui kohvi, vett kui morssi.

Ei puudunud laadalt ka tublid käsitöö müüjaid, kel oli pakkuda kaupa soojadest villasokkidest kuni piparkoogimajadeni välja. Lisaks oli külastajatele välja pandud vahvad pildistamisseinad, sai osta õnneloosi, lasta teha endale ja sõbrale näomaalinguid või käia ja tutvuda vahvate õpilastöödega.

Jõulukohvikust teenitud tulu toetab Kunda ÜG õpilasesinduse ettevõtmisi ja erinevate kooliürituste korraldamist järgmise õppeaastani välja.

Suur tänu kõikidele vabatahtlikele, kes panustasid ÕE kohvikulaua katmisesse.