Täna saime ka väiksemale kooliastmele pakkuda midagi toredat. Meid külastas Eesti Loomakaitse Liidust Marika, kes rääkis 1.-4. klasside õpilastele nii merisigadest, hamstritest, rottidest, küülikutest, deegudest kui ka teistest pisinärilistest ja eksootilistest loomadest. Lisaks ka tuttavamatest koduloomadest nagu koerad ja kassid.

Arutlesime kuidas ja miks lõigata küüsi või hambaid? Kas peaks sõbrale kinkima lemmiklooma või pigem mitte? Milliseid pidamistingimusi pisi- ja eksootilised loomad nõuavad? Millised on kõige levinumad haigused ja mis on meie kohustused, kui meie loomake haigestub? Mida erinevad loomad söövad ja miks on oluline seda teada?

Lapsed kuulasid huviga, mõtlesid kaasa, said mängida äraarvamismängu ja tegid võidupeale viktoriini. Oli vahva!