2015. aasta kevadtalvel tegevust alustanud Kunda Hariduse Toetusselts püüab hea seista selle eest, et hariduselu Kundas oleks mitmekülgne ja väga heal tasemel.
Kunda Ühisgümnaasiumis 28. oktoobril toimunud talgupäeval tehti korda tehnoloogiaõpetuse klass ja selle lisaruumid, koristati aastakümnete jooksul kogunenud tarbetuks muutunud mööbel ja organiseeriti äravedu. Aastakümneid seisnud ja amortiseerunud tööpingid leidsid uued omanikud läbi oksjoni. Oksjonitulu, milleks oli 2 166,58 eurot läheb uue ja kaasaegse tööpingi soetamise fondi. Tööpingi ostust jääb paraku aga veel puudu 2 809,15 eurot, sest sobiva seadme hind on 4 975,73 eurot.
Kaasaegne tööpink on suur samm tehnoloogiaõpetuse klassi vahendite kaasajastamisel. Eesmärk on tasapisi uuendada kogu sisustus ja pakkuda ruumide kasutamise võimalust kõikidele Viru-Nigula valla koolidele. Lisaks tehnoloogiaõpetuse klassi sisustuse uuendamisele on plaanis koristatud ruumidesse luua mängude tuba klassiõhtute korraldamiseks ja vahetundides aja veetmiseks.
Seega, hea ettevõtja, vilistlane, lapsevanem – kutsume teid üles võimalusel kaasa aitama uue ja kaasaegse tööpingi soetamisele. Tööpingi soetusest ülejääv raha kasutatakse tehnoloogiaõpetuse ruumide kaasajastamiseks. Oma panuse saab anda, kandes toetussumma Kunda Hariduse Toetusseltsi arveldusarvele EE127700771001519162, selgituseks „Tööpink tehnoloogiaõpetuse klassi“. Iga summa on oluline ja aitab kaasa Kunda Ühisgümnaasiumi hariduse mitmekülgsusele ja õpikeskkonna kaasajastamisele.

Kunda Hariduse Toetusselts