Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Transpordiamet teeb tänuväärset ennetustööd, pakkudes tasuta loenguid kooliõpilastele. Meie kool kasutas võimalust ja 9. klass sai osa 90minutilisest liiklusohutuse koolitusest „Iga pidu saab ükskord läbi…“. Eesmärk on ainuõige: suurendada noorte teadlikkust liiklusohutusest ning suunata neid tegema õigeid valikuid.  

Õpilastele meeldis loeng väga, sest koolitaja rääkis huvitavalt ja tõi elulisi näiteid. Kuna kohtusid vaid koolitaja ja õpilased, siis said ka õpilased vabamalt näiteid tuua päriselust. Muidugi meeldisid noortele n-ö alkoprillid, mille abil sai igaüks kogeda, kuidas purjus inimese tajud töötavad. 

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool