Neljapäeval, 10. novembril külastasid 1. klassid Sagadi metsamuuseumi. Enne Sagadi külastust tutvusid 1.a klassi õpilased loodusõpetuse tunnis metsloomadega ning õppisid loomade kehaosi. 1.b klassi õpilased tutvusid metsloomadega alles Sagadis.

Õpilased jaotati Sagadis kahte rühma. Neile tutvustati metsamuuseumis rühmiti metsloomi, loomade elupaiku ning toitumisviise. Edasi jätkus päev meisterdamistoas, kus lapsed said männikäbist linde meisterdada ning need koju kaasa võtta. Pärast pikka toimetamist oli aeg keha kinnitada, et valmistuda metsaretkeks. Seejärel kogunesime bussi, et sõita Oandu matkarajale. Matkaraja pikkus oli orienteeruvalt 45 minutit, mille käigus otsisime metsloomade ja lindude tegevusjälgi. Matka tegi lõbusaks see, et lumi oli maas ning lapsed said puudelt lund raputada ning möllata.

Kõigile õpilastele meeldis päev Sagadis metsamuuseumis!

1.a Sagadi1.b Sagadis