Toimus piirkondlik vene keele olümpiaad 7.-12. klasside õpilastele. Vene keele olümpiaadil toimub eraldi arvestus eesti ja vene kodukeelega õpilaste üle.

Kunda kooli esindasid Ingrid Parker, Thea Laura Kalmus, Kert Vahesalu, Keidi-Ly Kase, Maksim Mišin, Mario Leskinen ja Artjom Tararõškin 7.klassist, Olivia Vespere, Romet Dõba, Laura Orgmets, Ivan Udalov, Erik Gruša, Artur Ukolkin, Emilia Danilova, Kristjan Noorlind ja Samantha Kadõmov 8.klassist, Alari Aso, Oliver Soomre, Rainer Ait, Karoli Kool, Rihhard Vodja, Karl Martin Helme, Elisan Azarov, Kristina Aleksejenko, Aleks Lehmus 9. klassist ning Alina Podjatševa, Valeria Romaneko, Arseni Pogorelov, Darja Globenko, Emilia Uustalu, Alisa Bikejev, Ivan Fedorov, Kristina Küngas, Anna Skvortsova, Veronika Jakovleva, Triini Tomson, Rety Eespere ja Kaili Jagant gümnaasiumiklassidest.

Kõik õpilased olid kooli esindades väga tublid. Toome ära maakonnas kuue parema hulka jõudnud õpilased ja nende juhendajad.

Aitäh osalejatele ja nende juhendajatele!