20. veebruaril 2019 toimus sotsiaalainete nädala viktoriin 4. - 9. klassi õpilastele.

II kooliastme arvestuses saavutas esikoha 6. b klassi võistkond koosseisus: Britte Karu, Elis Anete Saksman, Oliver Soomre ja Egert Veski. Teise koha saavutas 5. klassi esimene võistkond koosseisus: Marta-Marliin Tsõganov, Karin Ivarine, Triinu Tarvis ja Kriselle Piirmets. Kolmanada koha saavutas 5. klassi teine võistkond koosseisus: Marileen Saar, Emilia Danilova, Samantha Kadõmov ja Enri Kaasik.

III kooliastme arvestuses saavutas esikoha 8. klassi esimene võistkond koosseisus: Kaili Jagant, Rauno Saar, Mihkel Mägi ja Patrick Antero Lehtinen. Teise koha saavutas 7. a klassi võistkond koosseisus: Nora Aron, Siiri Kokk, Kaspar Kokk ja Renar Uukareda. Kolmanda koha saavutas 8. klassi teine võistkond koosseisus: Mirtel Toming, Rety Eespere, Triini Tomson ja Isabell Reskov.