SELGUSID KUNSTIÕPETUSE- JA MATEMAATIKAOLÜMPIAADI TULEMUSED

Aasta algus on teatavasti olümpiaade täis pikitud ja nii võib mõni oluline uudis kogemata hoopis tähelepanuta jääda.

Veebruari lõpus toimunud põhikooli- ja gümnaasiumiastme piirkondlikul kunstiolümpiaadil esindasid meie kooli Desiree Roots 10. klassist ja Karoliina Nasikovski 7. klassist.

Mõlemad neiud olid väga tublid. DESIREE saavutas gümnaasiumiarvestuses 5. koha ja tunnustuse parima koduse loovtöö eest. KAROLIINA tuli 7.-9.klassi õpilaste hulgas 7. kohale. Õpilasi juhendas õpetaja Ruti Urban.

Kolmanda kooliastme piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil esindasid kooli Oskar Soomre ja Oliver Soomre (juhendaja Aale Kokk), Eric Ehand (juhendaja Margarita Halonen) ja Thea Laura Kalmus (juhendaja Rahel Pai). Kõige tublima tulemuse saavutas OLIVER SOOMRE, kes tuli 9. klasside arvestuses 7. kohale.

Täname ja õnnitleme kõiki osalejaid ja juhendajaid!