JUHAN KUNDERI SELTSI LOOVKIRJUTAJATE TÄNUÜRITUS

Lastekaitsepäeval, 01. juunil toimus Rakveres Juhan Kunderi Seltsi uutes ruumides loovkirjutajate tänuüritus.
Teema oli sel korral väga hinge puudutav ja isiklik – „Kui kõik on olnud teisiti…“. Oma kogemuslugusid võisid kirjutada kõik, kellel isiklik mure, valu, olukord, mida sooviti teistega jagada. Põhilisim oli aga noorte väljapakutud abi, idee ja toetus keerulise olukorraga hakkamasaamisel.
Projekti eesmärk polnud välja selgitada parimatest parimaid, vaid tänada kõiki, kes panid kirja oma isikliku loo.
Kunda Ühisgümnaasiumist kutsuti tänuüritusele 8. klassi õpilased Marileen Saar ja Roomet Dõba.
Pärast snäkilauas einestamist oli kõigil suurepärane võimalus osaleda karismaatilise terapeudi Pille Kriisa õnne tunnis.

Maarika Veski
õpetaja