Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info(ät)kundakool.ee

 Reg.nr. 75027695
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00
Kunda Ühisgümnaasium

Kunda Ühisgümnaasium

Armastust | Austust | Arengut

1. KLASS

    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
POISID 1. Miron Ukolkin    Rico Mägi  Miron Ukolkin Kristof Mikker
  2. Roland Vasiljuk  Miron Ukolkin Armin Kadõmov Miron Ukolkin
  3. Mihhail Šikov Ed Rapur
Mihhail Šikov
Ed Rapur  Raiden Mika Koivistoinen 
           
    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
TÜDRUKUD 1. Heleri Kool  Heleri Kool  Heleri Kool Heleri Kool 
  2. Aliise Marie Pikka Emilia Kokerov Angela Jakovlev Mia Emilia Lulla
Adelina Smirnova 
  3. Nika Korostik Anelle Palu Mia Emilia Lulla  

2.KLASS

    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
POISID 1. Romet Vodja Remi Susi  Romet Vodja Daniil Šumilov 
  2. Viktor Osipenko Romet Vodja  Mirko Lehtmets Mirko Lehtmets 
  3. Sebastian Škurinski Mirko Lehtmets Daniil Šumilov   Romet Vodja 
           
    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
TÜDRUKUD 1. Eliise Susi Eliise Susi  Eliise Susi      Eliise Susi 
  2. Steliina Loreen Stüf Steliina Loreen Stüf Meribet Melter    Mirtel-Mirabel Allik 
  3. Lenora Rander Sandra Vester Lenora Rander      Meribet Melter 

3.KLASS

    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
POISID 1. Stiven Antonis Romet Markus Maask   Janar Orb       Kenert Kase     
  2. Artjom Šikov  Markus Johannes Suvi  Romet Markus Maask  Henry Lill     
  3. Janar Orb   Oskar Takk  Stiven Antonis     Artjom Šikov    
           
    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
TÜDRUKUD 1. Nele-Liis Saar   Nele-Liis Saar    Nele-Liis Saar         Nele-Liis Saar 
  2. Kirstin Kirss    Kris Mikker    Mirtel Salu       Elisabeth Osko   
  3. Mirtel Salu      Elisabeth Osko   Sofia-Kristelle Sander Renate Raudsepp   

4.KLASS

    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
POISID 1. Trevor Susi  Trevor Susi    Keiro Valdek  Kenneth Tamm   
  2. Kenneth Tamm     Kenneth Tamm   Trevor Susi   Keiro Valdek     
  3. Keiro Valdek     Aimar Annimäe  Kenneth Tamm   Trevor Susi     
           
    60 m. jooks 500 m. jooks Kaugushüpe Pall
TÜDRUKUD 1. Grettel Press   Grettel Press     Jana Jermotškova    Adelina Rjabova   
  2. Marell Rander    Jana Jermotškova   Grettel Press      Jana Jermotškova   
  3. Jana Jermotškova    Adelina Rjabova    Marell Rander   Marell Rander     

5.KLASS

    60 m. jooks 800 m. jooks Kaugushüpe Hüpits Topispall Pallivise
POISID 1. Kert Saar  Kert Saar  Kert Saar       Siim Arro        Kert Saar    Richard Markkus Aksel Tuulik   
  2. Rafael Klemmer
Mihhail Rabski  
Egert Balõtšev   Egert Balõtšev       Kert Saar        Siim Arro       Ali Salahaldien    
  3.   Nazar Bortnyk   Siim Arro        Mihhail Rabski    Richard Markkus
Aksel Tuulik    
Kert Saar     
               
    60 m. jooks 800 m. jooks Kaugushüpe Hüpits Topispall Pallivise
TÜDRUKUD 1. Annabel Saar      Rosanna Kattai    Rosanna Kattai      Merily Saar    Saskia Aliise Ilves  Merily Saar  
  2. Säde Karja     
Rosanna Kattai   
Säde Karja  Merily Saar        Säde Karja       Alexa-Alexandria
Tihhonravova   
Annabel Saa
  3.   Annabel Saar    Annabel Saar        Rebeca Raudsepp  Annabel Saar   Alexa-Alexandria
Tihhonravova

6.KLASS

    60 m. jooks 800 m. jooks Kaugushüpe Hüpits Topispall Pallivise
POISID 1. Magnus Kesa Rowan Knight Magnus Kesa Magnus Kesa Nikita Kitchenkov Nikita Kitchenkov 
  2. Mirko-Märten Allik Magnus Kesa Edgar Pulman Karrar Salahaldien Karrar Salahaldien Edgar Pulman
  3. Nikita Kitchenkov Mirko-Märten Allik
Nikita Kitchenkov
Nikita Kitchenkov Edgar Pulman Martin Vellak Rowan Knight 
               
    60 m. jooks 800 m. jooks Kaugushüpe Hüpits Topispall Pallivise
TÜDRUKUD 1. Lusete Nüssik Elisabeth Kaskman Lusete Nüssik Elisabeth Kaskman Maribel Arnek
Darja Afonasjeva
Elisabeth Kaskman
  2. Darja Afonasjeva Lusete Nüssik Elisabeth Kaskman Aneta-Mileena Sahharova   Darja Afonasjeva
  3. Anita Lepmets Arelle Reigo Darja Afonasjeva Sofia Suslova Anna-Maria Balõtšev
Marija Mala
Aleksandra Mossin

7.KLASS

    60 m. jooks 800 m. jooks Kaugushüpe Hüpits Topispall Pallivise
POISID 1. Patric Kirillov Chris-Mario Koitsalu Patric Kirillov Knut Karja Patric Kirillov  Chris-Mario Koitsalu 
  2. Knut Karja Patric Kirillov Knut Karja Chris-Mario Koitsalu  Randel Melter Paul-Pavel Kozlov
  3. Henri Liiva Knut Karja Randel Melter Paul-Pavel Kozlov  Chris-Mario Koitsalu Randel Mertel
               
    60 m. jooks 800 m. jooks Kaugushüpe Hüpits Topispall Pallivise
TÜDRUKUD 1. Annabel Nirgi Liisa Mägi Annabel Nirgi Liisa Mägi Sofia Jermotškova Aire-Maria Balõtšev
  2. Liisa Mägi Aire-Maria Balõtšev Kadri Liis Raam Aire-Maria Balõtšev Aire-Maria Balõtšev Sofia Jermotškova
  3. Aire-Maria Balõtšev
Kadri Liis Raam
Kadri Liis Raam Aire-Maria Balõtšev  Evelina Timošenko Liisa Mägi Diana Logatšjova

8.KLASS

    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
POISID 1. Rikhard Uustalu Kevin Ploom Alex Ploom Geron Riik Rikhard Uustalu Geron Riik Ivan Semjonov Alex Ploom
  2. Ivan Semjonov Marcus Tull
Lennart Kasemaa
Kevin Ploom
Geron Riik
Rikhard Uustalu Lennart Kasemaa Rikhard Uustalu Geron riik
Rikhard Uustalu
Rasmus Türkel
  3. Andero Saksman
Nikita Ševelilov
    Kevin Ploom Nikita Ševelilov
Ivan Semjonov
Andero Saksman   Marcus Tull
                   
    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
TÜDRUKUD 1. Helen Larionov Laura Roosvald Diana Gromova Laura Roosvald Diana Gromova
Helen larionov
Teneli Uueni Keitlin Küngas Helena-Reet Pari
  2. Teneli Uueni  Karmen Harsija
Helena-Reet Pari
Helena-Reet Pari Helen Larionov   Helen Larionov Laura Roosvald Greete Veski
  3. Greete Veski   Helen Larionov Teneli Uueni Teneli Uueni Greete Veski Reilika Karon Helen Larionov

9.KLASS

    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
POISID 1. Ken-Ander Melter Kert-Kristjan Helisalu
Keith-Emery Kornel
Artjom Tararõškin Ken-Ander Melter Artjom Tararõškin  Artjom Tararõškin Martin Tsõganov  Ken-Ander Melter
  2. Mario Leskinen
Kert Vahesalu
  Keith-Emery Kornel Keith-Emery Korne Mattis Uukareda Ken-Ander Melter Kert Sukamägi Artjom Tararõškin
  3.   Artjom Tararõškin
Ken-Ander Melter
Ken-Ander Melter Kert Vahesalu Markkus Kesa Kert Vahesalu Artjom Tararõškin
Markkus Kesa
Kert Sukamägi
Kert Vahesalu
                   
    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
TÜDRUKUD 1. Keidi-Ly Kase Keidi-Ly Kase Keidi-Ly Kase Keidi-Ly Kase Keidi-Ly Kase Keidi-Ly Kase Keidi-Ly Kase Karoliina Nasikovski
  2. Miranda Avilova Miranda Avilova
Andra Lemberg
Karoliina Nasikovski
Ragne Mikko
Laura Pärs Ingrit Parker  Karoliina Nasikovski Karoliina Nasikovski Karoliina Nasikovski  Keidi-Ly Kase
  3. Karoliina Nasikovski   Miranda Avilova Karoliina Nasikovski Miranda Avilova
Ingrit Parker
Laura Pärs
Ingrit Parker Ingrit Parker  Ragne Mikko

10.KLASS

    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
POISID 1. Artur Ukolkin Artur Ukolkin
Ivan Udalov
Artur Ukolkin Romek Sild Kristjan Noorlind Kaspar Punder Ivan Udalov  Ivan Udalov
  2. Romek Sild   Kaspar Punder Artur Ukolkin Artur Ukolkin Artur Ukolkin Artur Ukolkin Kaspar Punder
  3. Kristjan Noorlind Kristjan Noorlind
Romek Sild
Kristjan Noorlind Kaspa Punder Kaspar Punder Romek Sild Kristjan Noorlind Romek Sild
                   
    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
TÜDRUKUD 1. Anete Heinmets Anete Heinmets Samantha Kadõmov Samantha Kadõmov Samantha Kadõmov Anete Heinmets Marileen Saar Samantha Kadõmov
  2. Samantha Kadõmov   Anete Heinmets Anete Heinmets Anete Heinmets
Marileen Saar
Marileen Saar  Samantha Kadõmov   Marileen Saar
  3. Marileen Saar   Marileen Saar Kamila Ivanova   Samantha Kadõmov Viktoria Timošenko Viktoria Timošenko

11.KLASS

  Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
1. Aleks Lehmus Alari Aso Rihhard Vodja Rihhard Vodja Alari Aso
Rihhard Vodja
Rihhard Vodja Rihhard Vodja Rihhard Vodja
2. Alari Aso
Rihhard Vodja
Eric Ehand Aleks Lehmus Aleks Lehmus   Aleks Lehmus Aleks Lehmus Aleks Lehmus
3.   Aleks Lehmus
Rihhard Vodja
Alari Aso Alari Aso Artem Danilov
Aleks Lehmus
Alari Aso Alari Aso Alari Aso
                 
  Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
1. Amelia Petrov Britte Karu
Anette Parovart
Arette Reigo
Amelia Petrov Amelia Petrov Amelia Petrov Amelia Petrov Britte Karu Amelia Petrov  13.5
2. Britte Karu   Britte Karu  Arette Reigo Britte Karu Britte Karu Arette Reigo Britte Karu
3. Arette Reigo   Arette Reigo Reelika Uukareda Arette Reigo Arette Reigo Amelia Petrov Arette Reigo

12. KLASS

    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
POISID 1. Ats Reinmann Kaspar Kokk Ats Reinmann Kaspar Kokk Kaspar Kokk Ats Reinmann Kaspar Kokk Raiko Seene
  2. Raiko Seene Arseni Pogorelov Kaspar Kokk Ats Reinmann Ats Reinmann Raiko Seene Ats Reinmann
Raiko Seene
Kaspar Kokk
  3. Kaspar Kokk   Raiko Seene Raiko Seene Raiko Seene Kaspar Kokk   Ats Reinmann
                   
    Joonejooks Täpsusvisked 60 m. jooks 800 m. jooks Hoota kaugus Kaugushüpe Hüpits Topispall
TÜDRUKUD 1. Kädi Vahesalu Kädi Vahesalu Kädi Vahesalu Kädi Vahesalu Kädi Vahesalu Kädi Vahesalu Kädi Vahesalu Kädi Vahesalu
  2. Siiri Kokk Andra-Marleen Mulla Siiri Kokk Siiri Kokk Siiri Kokk
Andra-Marleen Mulla
Siiri Kokk Andra-Marleen Mulla Andra-Marleen Mulla
  3. Andra-Marleen Mulla   Andra-Marleen Mulla Andra-Marleen Mulla   Andra-Marleen Mulla Siiri Kokk Siiri Kokk

 

 

 

 

 

 

Kooli TEATED

  • 2.a klass osaleb

    2.a klass osaleb "Kiusamisest vabaks" programmis

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:198 hit(s)
    Alates 3. trimestrist osalevad 2.a klassi õpilased Kiusamisest Vabaks programmis. Sellel nädalal said kõik õpilased endale väikese karukese, kellel tuli välja mõelda...
  • 9.A KIK VÄLJASÕIT

    9.A KIK VÄLJASÕIT

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:182 hit(s)
    11. märtsil osales 9. a klass Lahemaa rahvuspargi keskuses KIK õppeprogrammis Loodusvarad - kellele ja milleks? Vaadati üle Eestis leiduvad loodusvarad ja mängiti läbi...
  • 9.B KIK VÄLJASÕIT

    9.B KIK VÄLJASÕIT

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:169 hit(s)
    Esmaspäeval, 18. märtsil käis 9.b klass KIK-väljasõidul Lahemaa rahvuspargi keskuses. Õppeprogrammiks oli Loodusvarad - kellele ja milleks? Õppeprogrammis tutvuti...
  • LUULEPÄEV KUNDA ÜHISGÜMNAASIUMIS

    LUULEPÄEV KUNDA ÜHISGÜMNAASIUMIS

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:214 hit(s)
    Luulepäev Kunda Ühisgümnaasiumis   Mu kodu ja pere, mu loodus ja maa – ma armastan kõike, mida näha ma saan. Marika Lupanova, Kohtla-Nõmme Kool 5.klass   Kolmapäeval, 13...
  • ALGKLASSIDE EMAKEELENÄDALA KOKKUVÕTE

    ALGKLASSIDE EMAKEELENÄDALA KOKKUVÕTE

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:198 hit(s)
    Algklasside emakeelenädala tulemused Parimad ühetähejutu kirjutajad 1.klass Ed Rapur 2.a Mirtel Mirabel Allik 2.b Sebastian Škurinski 3.a Joosep Ernst Sarap 3.b Eivo...
  • EMAKEELENÄDALA KOKKUVÕTE

    EMAKEELENÄDALA KOKKUVÕTE

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:294 hit(s)
    Kolmapäeval, 13. märtsil kohtusid gümnasistid loodusmehe Urmas Tartesega, kes oma putukamaailma tutvustas. Fotoesitluse taustal filosofeeriti maailma korrast,...
  • MEIL KÄIS KÜLAS ESINDAJA NATOS-ST

    MEIL KÄIS KÜLAS ESINDAJA NATOS-ST

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:208 hit(s)
    Reedel, 8. märtsil käis meil külas NATO Ühingu esindaja Karl Mattias Sepp. Karl Mattias andis asjaliku ülevaate Euroopa Liidu ning NATO tegevustest ja...
  • 2.B KLASS KÜLAS VIRU-NIGULA VALLA RAAMATUKOGU KUNDA MAJAS

    2.B KLASS KÜLAS VIRU-NIGULA VALLA RAAMATUKOGU KUNDA MAJAS

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:191 hit(s)
    Emakeelenädala raames külastasid algklasside õpilased Kunda linna raamatukogu. Mängisime mõistatusmängu, kuulasime põnevaid jutte ja mängisime Aliast. Magus amps ja...

Kooli KIITUSED

  • VÄGA HEA TULEMUS AJALOO-OLÜMPIAADILT

    VÄGA HEA TULEMUS AJALOO-OLÜMPIAADILT

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:44 hit(s)
    Palju õnne! Reelika Uukareda saavutas vabariiklikul ajaloo-olümpiaadil 27.koha. Juhendaja Olav Mäe
  • VÄGA HEAD TULEMUSED EMAKEELEOLÜMPIAADILT

    VÄGA HEAD TULEMUSED EMAKEELEOLÜMPIAADILT

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:69 hit(s)
    Palju õnne! Säde Karja 9.koht Saskia Aliise Ilves 20.koht Arelle Reigo 10.-11. koht Elisabeth Kaskman 12.koht Anita Lepmets 17.koht   Aitäh juhendajatele Mari-Ann Malva,...
  • HEAD TULEMUSED INGLISE KEELE OLÜMPIAADILT

    HEAD TULEMUSED INGLISE KEELE OLÜMPIAADILT

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:101 hit(s)
    Inglise keele olümpiaadi tulemused olid järgnevad: 7. klassi arvestuses Triin Kokk 12. koht Liisa Mägi 23. koht Artjom Poljakov 29. koht   8. klassi arvestuses Alex Ploom...
  • PEAPREEMIA MÄRTIKÜÜDITAMISE MÄLESTUSPÄEVALE PÜHENDATUD KIRJANDISVÕISTLUSELT

    PEAPREEMIA MÄRTIKÜÜDITAMISE MÄLESTUSPÄEVALE PÜHENDATUD KIRJANDISVÕISTLUSELT

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:123 hit(s)
    Eesti Mälu Instituudi saalis toimus esmaspäeal, 25. märtsil märtsiküüditamise mälestuspäevale pühendatud kirjandivõistluse "Kiri küüditatule" parimate tööde...
  • NUTISPORDI TULEMUSED

    NUTISPORDI TULEMUSED

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:157 hit(s)
    Eile, 18.märtsil toimus meie koolis Nutispordi Põhja-Eesti piirkonnafinaal.   Meie võistlejate tulemused: 2. klassi arvestuses Aleksandr Puzatš 2. koht Daniil Šumilov 4...
  • SUUREPÄRASED TULEMUSED RATSASPORDIS

    SUUREPÄRASED TULEMUSED RATSASPORDIS

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:182 hit(s)
    Kiidame tublit ratsasportlast Aimar Annimäed ja tema poni Pegasust! 10.02.24 Havens Eesti Ponikarikas I etapp 70/75cm 1.koht24.02.24 Havens Eesti Ponikarikas II etapp...
  • 3x3 KORVAPALLI MEISTRIVÕISTLUSED

    3x3 KORVAPALLI MEISTRIVÕISTLUSED

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:186 hit(s)
    Eile, 12.märtsil toimus 3x3 korvpalli meistrivõistlused. 2 võimlat 4 väljakut 4 vanusegruppi 6 tundi 7 kohtunikku 13 kooli 45 meeskonda 80 mängu Päris väsitav päev oli! Meie...

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 12. Aprill 2024 08:49

Meil on lehel 206 külalist ja 0 liiget

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevõtlik koolKiusamisest vabaks