Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Kunda Ühisgümnaasiumi 11. klassi õpilane Anett Laever ja 5.a klassi õpilane Agnes Annimäe osalesid 12. mail Kõrvemaa kestvusratsutamise võistlusel.

Anett (Viru-Ratsu, treener Mare Kalme) saavutas rahvusvahelises 80 kilomeetri juunioride arvestuses II koha, samuti saavutati Eesti meistrivõistluste arvestuses neljas koht.

Agnes (Viru-Ratsu, treener Mare Kalme) osales 50 kilomeetri distantsil araabia täisvereliste hobuste arvestuses, kus saavutas hobusega Simone 3. koha.

4. koht Kunda Ühisgümnaasium

Võistkonda kuulusid:
Karoliina Komarova
Amelia Petrov
Elis Anete Saksman
Oliver Soomre
Alari Aso

Juhendajad Luule Raam ja Maiken Kukor

ERIPREEMIAD
Kunda ÜG kooliteater 1.-2.kl. "Läbitantsitud tallad", lavastaja Natalie Neigla KOSTÜÜMIDE ERIPREEMIA

 

Kunda ÜG kooliteater 3.-4.kl. "Vigased pruudid" , lav. Natalie Neigla LAVAKUJUNDUSE ERIPREEMIA

 

NÄITLEJA PREEMIA
Kevin Leppikus - Kunda ÜG kooliteater 1.-2.kl.

Juhendaja Natalie Neigla

5. klassidest oli osalejaid 32, 6. klassidest 26.
Egert Veski (5. kl) 7.-12. koht, õp Kaisa Seene
Siiri Kokk (6. kl) 10. koht, õp Tiina Vanatoa
Nora Aron (6. kl) 11. koht, õp Tiina Vanatoa

Tublid kirjutajad maakondlikul põhikoolide kirjandivõistlusel „Kirjutaja 2018“
Vanemas astmes (8., 9. klass) oli kirjutajaid 44, nooremas (6.-7. klass) 40.
Kristiina Nasikovski (8. kl) III koht (õp Tiiu Jalakas)
Nora Aron (6. kl) äramärgitud töö (õp Tiina Vanatoa)

Känguru on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mida korraldatakse enam kui 75 riigis ja millest võtab osa üle kuue miljoni õpilase. Ülesanded valmivad riikide koostöös, nende lahendamine nõuab kiirust ja nutikust.

Eestis korraldavad võistlust Tartu Ülikooli teaduskool ja Eesti Matemaatika Selts.

2018. aasta võistlus toimus 15. märtsil.

Meie kooli parimad vanuserühmade kaupa:

1.-2. klass (pre-ekolier)

  1. Lennart Kasemaa 63p
  2. Greete Veski 62p
  3. Sandra Saade 60p
  4. Knut Karja 55p
  5. Marcus Tull 43p
  6. Keitlin Küngas 42p

    Geron Riik 42p

3.-4. klass (ekolier)

  1. Oskar Soomre 77p

    Laura Orgmets 77p

    Emilia Danilova 77p

  1. Sten Arro 71p
  2. Ingrit Parker 65p
  3. Emily Lilleoja 64p

    Monika Tiismus 64p

       

5.-6. klass (benjamin)

  1. Siiri Kokk 116p
  2. Kaspar Kokk 85p

    Nora Aron 85p

  1. Eric Ehand 76p
  2. Valeria Romaneko 74p
  3. Elis Anete Saksman 71p

7.-8. klass (kadett)

  1. Mihkel Mägi 68p
  2. Kristiina Nasikovski 67p
  3. Reili Uukareda 61p
  4. Rauno Saar 54p
  5. Lennard Mirka 51p
  6. Robin Kolsar 43p

9.-10. klass (juunior)

  1. Aron Hein 61p
  2. David Olenevitš 43p
  3. Gerle Pärn 39p

11.-12. klass (student)

  1. Kristina Rõkalova 61p

Ülesanded, õiged vastused ja tulemused on avaldatud Tartu Ülikooli teaduskooli veebilehel

https://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru.

Täismahus protokollid on kättesaadavad 30. juunini 2018.

Nuti-Mati matemaatika PÕHJA-EESTI meistrivõistlused 2018 toimusid Kadrina Keskoolis 22. märtsil. Igal võistlejal tuli teha vähemalt neli erinevat nutispordi ala.

Meie kooli esinduse saavutused:

6.-7. klass Kaspar Kokk 4. koht 37143 punkti;

4.-5. klass Britte Karu 11. koht 33416 punkti;

2.-3. klass Geron Riik 8. koht 34792 punkti;

1. klass Triin Kokk (rahvaspordi B-gupp) 6. koht 32771 punkti;

täiskasvanud Aale Kokk 5. koht 36469 punkti.

Terve hooaja tulemusi ja kokkuvõtet saab vaadata nutisport.eu leheküljelt „VÕISTLUSTE AJAKAVA” alt.

 

Parimad etteütluse kirjutajad

4. kl Marta-Marliin Tsõganov
5. kl Mihkel Martin, Amelia Petrov
6. kl Nora Aron
7. kl Mirtel Toming
8. kl Kristiina Nasikovski
9. kl Kristel Laanem
10. kl Kent Kerner, Loreen Lallo
11. kl Dmitri Blitsin
12. kl Keitlin Räni

Ilusaimad käekirjad

4. kl Roomet Dõba
5. kl Diana Poljakova, Britte Karu
6. kl Renar Uukareda, Kaili Leskinen
7. kl Rety Eespere
8. kl Kristiina Nasikovski
9. kl Uljana Karpljuk
10.kl Loreen Lallo
11.kl Kristina Rõkalova, Dmitri Blitsin
12.kl Keitlin Räni

e-etteütluse kirjutajad

8. kl Kristiina Nasikovski
11. kl Kristina Rõkalova
Darja Rabski
12. kl Keitlin Räni
Keidy Piirmets
Keili Kautlenbach
Anita Zapevalova
Urmet Puusta

Lugemisketis osalejad

4. kl Oskar Soomre
5.a Kairi Jagant
5.b Karoliina Komarova
6.a Siiri Kokk
6.b Kristel Ivarine
7.a Kaili Jagant
7.b Mihkel Mägi
8. kl Kristiina Nasikovski
9. kl Kristel Laanem, Janar Sädeme
10. kl Ivor Mikker
11. kl Kristina Rõkalova
12. kl Keili Kautlenbach

Mälumängu võitjad

4.-6. klass
I koht 5.b võistkond: Elis Anete, Oliver, Alari, Egert, Karoli
II koht 6.a võistkond: Siiri, Kaspar, Andra-Marleen, Nora, Valeria
III koht 5.a võistkond: Rihhard, Kairi, Agnes, Meribel, Mattias

7.-9. klass
I koht 7.b võistkond: Mirtel, Triini, Rety, Rauno, Mihkel
II koht 8. kl I võistkond: Kristiina N, Maarja M, Maarja L, Reili, Ketlin
III koht 9. kl I võistkond: Anete Alise, Krete, Janar, Martin, Aron

10.-12. klass

I koht 10. kl I võistkond: Kent, Karina, Stiivo, Loreen, Birgit
II koht 12. kl II võistkond: Allan, Katrin, Lauren, Keili, Keidy
III koht 11. kl võistkond: Dmitri, Jaanika, Kristina, Darja, Anett

Virumaa laste luulevõistluse "Mis on Eesti? Kes on Eesti?" võitjad Marta-Marliin Tšõganov 4. kl (õp Kaisa Seene), Kristiina Nasikovski ja Kaidi Jagant 8. kl (õp Tiiu Jalakas).

Haljala raamatukogu kirjandivõistlus

I koht Nora Aron 6.a (õp Tiina Vanatoa)

I koht Helis Järvepere-Luik 12. kl  (õp Tiiu Jalakas)

II koht Kent Kerner 10. kl (õp Tiina Vanatoa)

III koht Kristina Rõkalova 11. kl (õp Tiina Vanatoa)

Parimad etteütluse kirjutajad

1.klass Diana Logatšjova

2.a Geron Riik

2.b Alex Ploom

3.a Kert Vahesalu

3.b Karoliina Nasikovski

Ilusaimad käekirjad

1.klass Stanislav Ivanov

2.a Emiilia Yarviste

2.b Sandra Liset Juhason

3.a Egle Lepviikman

3.b Laura Pärs

Omaloomingulised luuletused

2.a Katriina Nasikovski

2.b Greete Veski

3.b Andra Lemberg

Lugemisketis osalesid

1.klass Liisa Mägi

2.a Katriina Nasikovski

2.b Kevin ja Alex Ploom

3.a Emily Lilleoja

3.b Karoliina Nasikovski

9. märtsil toimus Kunda Ühisgümnaasiumis vene keele Lääne-Viru maakondlik gümnaasiumi olümpiaad. Üldteema oli „Eesti Vabariik 100. Vene kultuuri kandjate panus Eesti arengusse” (100 лет Эстонской республики. Вклад носителей русской культуры в развитие Эстонии).

Vene kodukeelega õpilaste seas võitis 1. koha Karina Jakovleva Kunda ÜG 10. klassist

Õpetaja Marina Klimenko

On selgunud Põhja-Eesti piirkonna Nuti-Mati matemaatika nelja  etapi kokkuvõtvad tulemused (nutisport.eu; Võistluste ajakava).

Meie kooli parimad tulemused:

  1. klass         Triin Kokk 12. koht

     (65 õpilast)      Diana Logatšova 13. koht

                     

  1. - 3. klass    Geron Riik 7. koht

      (206 õpilast)    Kevin Kirsipuu 16. koht

                              Katriina Nasikovski 24. koht

                              Rasmus Türkel 29. koht

                              Emiilia Yarviste  31. koht

                              Lennart Kasemaa 33. koht

                              Ella Frolova 34. koht

  1. - 5. klass    Britte Karu  25. koht

    (274 õpilast)      Elisan Azarov 51. koht

                              Elis Anete Saksmann 55. koht

                             Silver Samusev 56. koht

                           

  1. - 7. klass     Kaspar Kokk 4. koht

      (163 õpilast)    Siiri Kokk 12. koht

                             Nora Aron 17. koht

  1. - 9. klass    Kaidi Jagant 25. koht

   (131 õpilast)     Janar Sädeme 34. koht

                            Alver Petuhov 35. koht

                            Aron Hein 45.koht

                           

  1. - 12. klass Kristina Rõkalova 12. koht (64 õpilast)

Meie kooli esindavad 22. märtsil Kadrinas peetavatel Põhja-Eesti Nuti-Mati meistrivõistlustel 2.a klassist Geron Riik, 5. b klassist Britte Karu, 6.a klassist Kaspar Kokk, õpetaja Aale Kokk ja rahvaspordi võistlusel 1. klassist Triin Kokk.

Kunda Ühisgümnaasiumi õpilastest osalesid võistlustel Britte Karu, Nora Aron, Rihhard Vodja, Aleks Lehmus, Elis Anete Saksman, Roomet Dõba ja Alex Larionov.

2006. aastal sündinud tüdrukud
Britte Karu III koht 60 m jooksus
Britte Karu II koht kaugushüppes
Britte Karu III koht kuulitõukes

U16 vanuseklassi tüdrukud
Nora Aron III koht 60 m jooksus
Nora Aron II koht 60 m tõkkejooksus
Nora Aron II koht kõrgushüppes

2006. aastal sündinud poisid
Rihhard Vodja II koht 60 m jooksus
Aleks Lehmus III koht kõrgushüppes
Rihhard Vodja I koht kaugushüppes

Detailsemalt näeb tulemusi aadressil http://www.ekjl.ee/kalender/nimekiri/paev/22.02.2018

Treener Meelis Kari

HITSAINNOVEProgramm „Kiusamisest vaba kool“INNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool