20. septembril toimus Haljala- Aaspere jooks, kus meie tublid õpilased tõid mitu auhinnalist kohta.

7km jooks
Tüdrukute arvestuses    1. koht Kaidi Jagant
Noormeeste arvestuses 1. koht Alver Petuhov
                                       2. koht Risto- Kevin Sprenk
                                       5. koht Alex Larionov

3km jooks
Tüdrukute arvestuses   2. koht Kaisa Lee Vaiknemets
                                     2. koht Veronika Jakovleva
                                   20. koht Kaili Jagant
                                   21. koht Kristina Küngas

parimad

2017 spordinädala edukamad

12. mail toimus VII Vabariiklik Vene Keele Teatejooks Tallinna Arte Gümnaasiumis.Kunda kooli õpilased võtsid osa viktoriinist „Vene muinasjutud“ ning täitsid grammatilised ja loomingulised ülesanded. Kokku osales viktoriinis kümme Eesti kooli. Meie kooli õpilased saavutasid 1. koha. Võistkonda kuulusid 8.b klassi õpilased Aron Hein, Alver Petuhov, Janar Sädeme, Krete Täpp ja Martin Lehmus. VIII Vabariiklik Vene Keele Teatejooks toimub järgmisel aastal Kunda Ühisgümnaasiumis.

Õpetaja Marina Klimenko

autasu      vene keele teatejooks

Kooliteater 2017 algklasside riigifestival toimus 5.-6. mai 2017 Kolgas. Kunda ÜG kooliteater mängis etendust "Kuidas vaeslaps õnne leidis".
Koju toodi kaks preemiat:
• Kooliteater 2017 algklasside riigifestival ERIPREEMIA metsa meisterliku toomise eest Eesti teatrimaastikule
• Kooliteater 2017 algklasside riigifestival ERIPREEMIA silmapaistva rolli eest OSKAR SOOMRE`le.

Juhendaja Natalie Neigla

Maakondlikul põhikoolide kirjandivõistlusel võitis Kristiina Nasikovski 7. klassist ergutusauhinna ja tunnustati nimetusega "Kirjutaja 2017".

Juhendaja õp Tiiu Jalakas

KÄNGURU on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Võistlusel osalevad õpilased kuues vanuserühmas 1.-12. klassini.
Ülesannete lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 min.
Kõik tulemused, ülesanded ja muu info on leitav veebist: http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru

Kunda Ühisgümnaasiumist osales 71 õpilast.

12. aprillil toimus Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumis nutispordi piirkonna finaalvõistlus. Nutisporti.eu on veebikeskkond, kus õpilased lahendavad nii lihtsamaid kui ka keerulisemaid matemaatikaülesandeid peast. Tuleb osata kiirelt peast arvutada ja kasutada matemaatikatunnis õpitud teadmisi.
Nutispordi eesmärk on matemaatika omandamise lihtsustamine ja populariseerimine kümnete tuhandete erinevatel tasemetel õpilaste ja täiskasvanute seas.

12.04 toimus Tapa Gümnaasiumis A.Paju nimeline algklasside XVII teatripäev, kus maakonna parimaks tunnistati Kunda ÜG kooliteater 1.-3.kl. ja läheb esindama Lääne-Virumaad algklasside riigifestivalile 5.-6.mail 2017 Harjumaale, Kolgasse. Teater esitas etenduse KUIDAS VAESLAPS ÕNNE LEIDIS Eesti muinasjuttude ainetel Vilve Aavik-Vadi.

PALJU ÕNNE KÕIGILE JA SUURED TÄNUD LASTEVANEMATELE JA ÕPETAJATELE!

Natalie Neigla
Kooliteatri juhendaja

Meie kooli 4.b klassi noormehed Alari Aso, Egert Veski ja Oliver Soomre käisid maakondliku 3.-4. klassi õpilaste kirjandusmängu võitjatena 8. aprillil Tallinnas Rahvusraamatukogus üle-eestilisel kirjandusmängul. Poisi saavutasid auväärse 4. tulemuse. Vahendame asjaosaliste muljeid toimunust.

Eesti Lastekirjanduse Keskuse korraldatud üle-eestilise kirjandusmängu Lääne-Viru maakondlikus voorus saavutas 1. koha Kunda ÜG 4.b klassi võistkond koosseisus Egert Veski, Alari Aso, Oliver Soomre. Võistkond esindab Lääne-Virumaad laupäeval, 8. aprillil vabariiklikul kirjandusmängul Tallinnas.

Täname lapsevanemaid ning Luule Raami, kes oli info vahendaja

2017 kirjandusvoistlus    kiidukiri

Foto Lääne-Virumma Keskraamatukogu

Põhja piirkonna Nutispordi finaali kutsutud:
Aale Kokk - täiskasvanute klassis 4. tulemus

1. klass Geron Riik - 6.tulemus, Keitrin Seene - 8.tulemus (osalejaid 30).

Õpetaja Kairi Press

5. klass Kaspar Kokk -12. tulemus (osalejaid 70)

Õpetaja Rahel Pai

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi esikümnes Kent Kerner 8. koht.

Õpetaja Mart Kand