Fotokonkursi „Linn looduses“ tulemusi saad vaadata siit.

5. detsembril toimunud ja Kunda Mälumänguklubi poolt korraldatud järjekordses mälumänguvoorus saavutas KÜG-i õpetajate võistkond väga tugevas konkurentsis ning erakordselt pinevas võistluses väärika esikoha.

Meie kooli esindasid õpetajad Ülle Juuse-Tumak, Marika Toom, Gunnar Roov ja Mart Kand. Muu hulgas saime teada, et seade, mis koosneb kahest terasplaadist, mis töötab võllile kinnitatud kangidena kannab nimetust „käärid“.

On selgunud Põhja-Eesti piirkonna Nuti-Mati matemaatika II etapi tulemused.

Meie kooli parimad tulemused:

1. klass Triin Kokk 12. koht

2. - 3. klass Geron Riik 9. koht

Katriina Nasikovski 17. koht

Rasmus Türkel 21. koht

4. - 5. klass Britte Karu 18. koht

Elis Anete Saksman 21. koht

Oliver Soomre 29. koht

6. - 7. klass Kaspar Kokk 6. koht

Siiri Kokk 10. koht

Nora Aron 14. koht

8. - 9. klass Martin Lehmus 12. koht

Janar Sädeme 22. koht

Anete Alice Orumaa 23. koht

10. klass - täiskasvanud Aale Kokk 5. koht

Maiken Kukor 14. koht

Kristina Rõkalova 27. koht

Kui sa veel ei tea, mida nutisport endast kujutab, siis mine nutispordi koduleheküljele ja uuri lähemalt, nutisport.eu.

Kogu Eesti tulemuste tabelid koos kohapunktidega, kus Rahvaspordis on ära toodud esimesed 500 ning Tippspordis esimesed 300 tulemust, on leitavad "Võistluste ajakava" lehelt.

Nende võistlejate tulemus ja koht, mis toodud tabelitesse ei mahtunud, on leitav Nutispordi Suurhalli laost (pealkirja VÄIKE SAAL JA LADU all), kus asuvad sulgunud (või mitte veel avanenud) väljakud. Väljaku kõrval on aktiivsed lingid Rahvaspordi edetabel ja Tippspordi edetabel. Seal saab näha piirkonna võistlejate tulemusi ning kohti (nii piirkonnas kui vabariigis).

On lõppenud I voor "ARVUDE MAAILM". Meie koolist osalesid edukalt järgmised õpilased:

• Nora Aron
  • Siiri Kokk
  • Kaspar Kokk
  • Sten Arro
  • Elari Pari

Sandra Dõba töö „Kunda kooli aed“ tunnistati Eesti pedagoogika arhiivmuuseumi korraldatud loome- ja uurimistööde võistlusel „Kooliajalugu uurima!“ gümnaasiumide kategoorias parimaks. Sandra esines oma tööga ka Virumaa noorte kodu-uurimiskonverentsil Sõmerul.

Juhendaja Tiiu Jalakas

Meie kooliteater osales 23.oktoobril 2017 NOORTE XI TEATRIMINIATUURIDE FESTIVALIL "Jeralaška -2017" Narvas ja tõi koju:

• LAUREAAT - etendus "Kuidas vaeslaps õnne leidis" (3-4.kl.)
• parim rezissööri töö - Natalie Neigla
• LAUREAAT - etendus "Metsikud lood ehk anekdoodid loomadest" (7.-10.kl.)
• ERIPREEMIA LAVASTUSE ROLLI EEST - Maarja Mikker

Palju õnne kõigile toreda esinemise eest Viimsis etendusega "Kuidas vaeslaps õnne leidis"

PARIM ETENDUS - VÄIKE LAVA 2017
• eripreemia LAURA ORGMETS
• eripreemia MARILEEN SAAR

Juhendaja Natalie Neigla

On selgunud Põhja-Eesti piirkonna Nuti-Mati matemaatika I etapi tulemused.
Meie kooli parimaid tulemusi saad vaadata siin.

parimad

2017 spordinädala edukamad

20. septembril toimus Haljala- Aaspere jooks, kus meie tublid õpilased tõid mitu auhinnalist kohta.

7km jooks
Tüdrukute arvestuses    1. koht Kaidi Jagant
Noormeeste arvestuses 1. koht Alver Petuhov
                                       2. koht Risto- Kevin Sprenk
                                       5. koht Alex Larionov

3km jooks
Tüdrukute arvestuses   2. koht Kaisa Lee Vaiknemets
                                     2. koht Veronika Jakovleva
                                   20. koht Kaili Jagant
                                   21. koht Kristina Küngas

12. mail toimus VII Vabariiklik Vene Keele Teatejooks Tallinna Arte Gümnaasiumis.Kunda kooli õpilased võtsid osa viktoriinist „Vene muinasjutud“ ning täitsid grammatilised ja loomingulised ülesanded. Kokku osales viktoriinis kümme Eesti kooli. Meie kooli õpilased saavutasid 1. koha. Võistkonda kuulusid 8.b klassi õpilased Aron Hein, Alver Petuhov, Janar Sädeme, Krete Täpp ja Martin Lehmus. VIII Vabariiklik Vene Keele Teatejooks toimub järgmisel aastal Kunda Ühisgümnaasiumis.

Õpetaja Marina Klimenko

autasu      vene keele teatejooks

Kooliteater 2017 algklasside riigifestival toimus 5.-6. mai 2017 Kolgas. Kunda ÜG kooliteater mängis etendust "Kuidas vaeslaps õnne leidis".
Koju toodi kaks preemiat:
• Kooliteater 2017 algklasside riigifestival ERIPREEMIA metsa meisterliku toomise eest Eesti teatrimaastikule
• Kooliteater 2017 algklasside riigifestival ERIPREEMIA silmapaistva rolli eest OSKAR SOOMRE`le.

Juhendaja Natalie Neigla