piparkook

joulukohvik muuk

onneloos

mure

Koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Õpilasesinduste Liiduga kuulutati septembri kuus välja projektikonkurssi “Kas mu kool on salliv”, kus oli võimalik taotleda rahalist toetust oma projekti elluviimiseks.

November oligi Kunda Ühisgümnaasiumis Salliva Kooli kuu. Sel kuul viidi koolis ellu projekt „Naerata-see sobib Sulle!“ Projekti eesmärgiks oli vähendada koolikiusamist.

Projekti raames käis koolis töötubasid tegemas ja õpilastega suhtlemas eripedagoog Pille Kriisa. Tema töötubades said õpilased teada, mida tuleb teha kui näed koolis kiusamist ja et kiusajateks on hoopis need kellel on tegelik  probleem. Koostöös poiste käsitööõpetaja Kaido Kukkega tehti kooli murepostkast, kuhu õpilased ja ka õpetajad saavad panna kirjad oma muredega. Postkasti eelis on see, et oma muredest saab teada anda anonüümselt. Toimus ka koomiksi võistlus pealkirjaga Naeratav kool. Eesmärk oli panna noored mõtlema selle peale, milline võiks olla naeratav kiusamisvaba kool.

Murepostkast osutus koolis väga efektiivseks, seega otsustasime koostöös koolijuhtkonnaga murepostkasti kauemaks kasutusele võtta.

Projektijuht Kärol Kirsipuu

Kunda Ühisgümnaasium 8. klass

Tartu 05.10.2018 kollaž

Õppepäev Tartus

5. novembril sõitsime koos neljandate klassidega Tartusse Ettevõtluskülla ja Makerlabi töötuppa. Esimene töötuba oli Makerlab, kus meisterdasime katapulte. Kui katapuldid olid valmis, siis korraldati rühmade vahel katapultide sõda, milles minu tiim jäi ühe korra viiki ja ühe korra võitis. Meisterdamise juures oli keeruline teistele järele jõuda. Väga huvitav oli katapulti meisterdada, kuna ma ei olnud kunagi varem seda teinud. Mõni hetk oli igav, sest vahepeal jõudsin teistest ette ja siis pidin ootama. Segav oli siis, kui keegi kogu aeg küsis minult abi.

Esmaspäeval, 26. novembril KULDVILLAK.

Nädala jooksul annavad tunde kooli vilistlased Elin Suban, Reti Kokk, Kristjan Laubholts, Sandra Dõba, Else Källo ja Heiko Källo.

Neljapäeval, 29. novembril toimuvad sünnipäeva AKTUSED.

Kunda kool 123 2018

KundaÜG sünnipäev 2018

Fotokonkursi statuudiga tutvu siin.

Fotokonkurss 2019

Koomiksi plakat page 001

Kadripäev

Kunda Ühisgümnaasiumi e-Kooli täitmise kord

Enne aktuseid toimuvad õppetunnid tunniplaani alusel.

aktus sygis 2018

AAA loeng

Hommikud ja õhtud on läinud pimedaks, seega tuleb meelde tuletada kui oluline on olla nähtav. 5. - 9. novembrini toimub 1. - 3. klassile HELKURNÄDAL!
Veendu, et oled ise nähtav ja sinu sõbrad oleksid ka!

PS! Kellel jätkuvalt veel helkurit küljes ei ole, siis õige pea leiad omale sobiliku koolimaja ees olevast helkurpõõsast!

helkurnadal 2018