"Minu unistuste robot" oli koolisisene 1-3.kl robootika ja IT-ringi õpilastele mõeldud võistlus. Õpilased pidid ehitama taaskasutatavatest materjalidest roboti maketi ning kirjutama juurde, mille poolest nende robot eriline on või mida oskab. Hääletada said nii õpetajad kui õpilased ning õpilaste tööd olid lisatud anonüümselt.
Osales 7 õpilast. Hääletuste tulemused kokku:
• Robot: Ciuti - 46 häält 1.koht (Mirtel Salu 3.a kl) - Õpilase kirjeldus, mida robot oskab. "Ta oskab teha kõiki rõõmsaks. Ta oskab igasugu trikke. Talle meeldib roosa."
• Robot: Jänes - 40 häält 2. koht (Nele-Liis Saar 3.a kl) - Õpilase kirjeldus robotist: "See on jänese robot. See robot oskab võluda porgandeid."
• Robot: Dobot - 37 häält 3. koht (Roland Vasiljuk 1.kl) - Õpilase kirjeldus, mida robot oskab: "Robot hävitab linnasid"
Osa võtsid veel:
Robot Kiks Miks (Kris Mikker 3.b), Laev (Oliver Ilves 2.a), Ämblik (Stelliina Loreen Stüf, 2.a ), Söögitooja (Oskar Takk, 3.a).
Kiidame kõiki osalejaid ja suur tänu õpetaja Karolinile.