Kui praegusel ajal enam kusagil eriti käia ei saa, siis toome ise midagi põnevat endale koju kätte. Terve selle nädala jooksul on võimalik õpetajatel oma õpilastega osaleda interaktiivsel loodusteemalisel rändnäitusel, mis keskendub looduse mitmekesisusele ja selle kaitsmisele.

Rändnäitus „Hoia, mida armastad!” on pühendatud Eesti looduskaitse juubelile. Näitus valmis 2010. aastal, mil täitus 100 aastat Eesti looduskaitsest. Näituse sisu ajakohastati 2020. aastal.

Lihtsalt kokkupakitav ja transporditav näitus koosneb Eesti looduskaitset tutvustavatest vibustendidest ja mängulistest eksponaatidest, mille abil saab näiteks otsida loomakodusid, aidata loomi neid varitsevatest ohtudest mööda, võrrelda meie kodude mõju keskkonnale, mängida looduskaitseteemalist põrandamängu, lugeda ja otsida infot töölehtede täitmiseks.