Kaitsevägi korraldab juba aastaid õppuse Kevadtorm toimumise alale jäävates üldhariduskoolides õpilaste joonistusvõistlust “Kaitsevägi õppustel”.

Võistlus korraldatakse neljas vanuserühmas: I-III klass, IV-VI klass, VII-IX klass, X-XII klass. Seega igas vanuses koolilapsed saavad osaleda.
Kui soovid abi idee leidmisel või juhendamisel, võta julgesti kooli huvijuhiga ühendust (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või pöördu oma klassijuhataja või kunstiõpetaja poole.

Tööde valmimise ja kokku kogumise tähtaeg on 25. mai. Selleks ajaks too oma valminud töö kooli kantseleisse või huvijuhi kätte.

Iga vanusekategooria esikolmikud saavad auhinnad, auhindadeks on professionaalsed kunstitarbed.