AINO PAJU NIMELINE ALGKLASSIDE TEATRIPÄEV

Suures tegutsemisetuhinas oleme jätnud tänusõnad esitamata noortele näitlejatele. XXIV Aino Paju nimelisel algklasside teatripäeval pälvis parima naisnäitleja preemia KAISA VALLASTE etenduses „Limpa ja mereröövlid“. Esimese klassi truppi tunnustati aga teatripäeva sõnatäpsema teksti ja maitsekama kujunduse eest etenduses „Kaotsiläinud nukuke“. Teatripäeva trupi pärli tiitliga autasustati VICTORIA JAKOVLEVAT ja EIVO VALLASTET.

„Kaotsiläinud nukukeses“ tegid kaasa Lisette Pelli, Maribel Pelli, Lisanne Männiste, Oliver Ilves, Victoria Jakovleva ja Meribet Melter.

„Limpa ja mereröövlid“ osatäitjad olid Eivo Vallaste, Kirstin Kirss, Marell Rander, Kaisa Vallaste, Kätlin Kirsipuu ja Liina Koivistoinen.

Mõlemat truppi juhendab Natalie Neigla.

LÄÄNE–VIRUMAA KESK- JA GÜMNAASIUMIASTME KOOLITEATRITE FESTIVAL

Lääne-Virumaa kesk- ja gümnaasiumiastme kooliteatrite festivalil pälvis Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater tunnustuse oluliste teemade käsitlemise eest etendusega „Täiusliku elu hind“. Etenduses tegid kaasa Karolina Nasikovski, Ingrit Parker, Oskar Soomre, Marileen Saar, Triinu Tarvis ja Marta-Marliin Tsõganov. MARILEEN SAAR pälvis oma osatäitmise eest näiteljapreemia. Õpilasi juhendab Natalie Neigla.

Viru-Nigula Valla Noorte näitering pälvis etendusega “Tagasiside“ tunnustuse liikumise, muusika ja sõna tundliku mõtestamise eest. Etenduses osalesid meie kooli endised ja praegused õpilased: Marten Leppik, Triini Tomson, Rety Eespere, Kärol Kirsipuu, Sten Arro, Lennard Mirka, Darija-Evelina Zapevalova ja Darja Globenko. Etenduse autor ja lavastaja on meie kooli inglise keele õpetaja Anne-Liisi Laaneste.

Aitäh noortele näitlejatele ja nende juhendajatele! Olete muutnud meie õppeaasta rikkamakas!