MAAKONNA PARIMAD ÕPILASETLEJAD ON SELGUNUD

Eesti õpilasetlejate riigikonkursi 2023 Lääne-Viru maakonna eelvoor toimus 2.veebruaril Sõmeru Keskusehoones. Meie kooli esindasid Kätlin Kirsipuu, Liisa Mägi, Kaisa Vallaste, Geron Riik, Thea Laura Kalmus, Liina Koivistoinen, Säde Karja ja Triinu Tarvis. Meie õpilased olid suurepärased! 4.-6.klasside arvestuses toodi koju kaksikvõit! SÄDE KARJA saavutas esikoha ning LIISA MÄGI oli tema järel kohe teine! Täname õpetajaid Mari-Ann Malvat, Marika Võidulat, Tiina Vanatoad, Maarika Veskit ja Luule Raami, kes aitasid õpilasi repertuaari valikul. Suur tänu näiteringi juhendaja Natalie Neiglale, kes õpilased lavaküpseks vormis! Täname kõiki osalenud õpilasi ja õnnitleme suurepäraste tulemuste puhul!

SÄDE KARJA esindab maakonda üleriigilisel konkursil Saaremaal 17.veebruaril 2023.a.