Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Tublid tulemused Aino Paju nimeliselt algklasside teatripäevalt.

Reedel, 30. oktoobril võõrustas maakonna koolide algklasside teatritruppe Kunda linna klubi. Meie õpilastel läks väga hästi! Näitleja preemiad said Kevin Leppikus, Aire-Maria Balõtšev ja Evelina Timošenko. Tunnustuse parimate kostüümide ja liikumise eest sai Kunda Ühisgümnaasiumi 3.-5. klasside kooliteater etenduse „Valesti söök“ eest. Laureaadiks osutus Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteatri 1-2. klasside trupp etendusega „Nõiatüdruk Iika tembutab jälle“. Nemad pääsesid edasi riigifestivalile. Parima näitleja preemiaga tunnustati Kätlin Kirsipuud 2. klassist.

Õnnitleme kõiki tublisid näitlejaid ning nende juhendajat Natalie Neiglat.

Viru-Nigula vald

Viru-Nigula vallavalitsus | www.viru-nigula.ee

Viru-Nigula valla galerii

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool