Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


SÜGISENE SPORDIPÄEV 2. september 2020

On selgunud spordipäeva parimad. Eraldi arvestuses poisid ja tüdrukud.

 

POISID

  1. KLASS

60 MEETRIT

Keiro Valdek                                11,8

Brenten Harald Stern                   12,2

Gregor Masljonov                        12,2

KAUGUSHÜPE

Keiro Valdek                                2.50

Aimar Annimäe                            2.40

Brenten Harald Stern                   2.35

PALLIVISE

Keiro Valdek                                   20

Aimar Annimäe                               17

Brenten Harald Stern                      17

500 MEETRIT

Keiro Valdek                                2.11

Brenten Harald Stern                   2.12

Gregor Masljonov                        2.26

  1. KLASS

60 MEETRIT

Kert Saar                                       11,1

Mihhail Rabski                             11,5

Richard Markus Aksel Tuulik      12,1

KAUGUSHÜPE

Siim Arro                                     2.31

Egert Balõtšev                             2.29

Richard Markus Aksel Tuulik      2.29

PALLIVISE

Richard Markus Aksel Tuulik         26

Mihhail Rabski                               17

Rafael Klemmer                              16

500 MEETRIT

Richard Markus Aksel Tuulik      2.06

Siim Arro                                      2.15

Kert Saar                                       2.41

  1. KLASS

60 MEETRIT

Silver Valdek                               11,3

Magnus Kesa                              11,4

Mirko-Märten Allik                      11,5

KAUGUSHÜPE

Magnus Kesa                               3.29

Silver Valdek                               2.95

Ergo Tomson                                2.60

PALLIVISE

Edgar Pulman                              20

Mirko-Märten Allik                        17

Rafael Klemmer                            16

500 MEETRIT

Magnus Kesa                               2.04

Mirko-Märten Allik                        2.06

Ergo Tomson                                2.19

  1. KLASS

60 MEETRIT

Mihkel Jagant                              10,8

Paul-Pavel Kozlov                       10,9

Knut Karja                                    11,2

KAUGUSHÜPE

Mihkel Jagant                              2.98

Paul-Pavel Kozlov                       2.97

Randel Melter                              2.92

PALLIVISE

Randel Melter                                 25

Sergo Masljonov                             23

Paul-Pavel Kozlov                          22

800 MEETRIT

Mihkel Jagant                              3.32

Tairo Tarvis                                  3.58

Randel Melter                              4.15

  1. KLASS

60 MEETRIT

Ivan Semjonov                             10,7

Nikita Ševelilov                            11,3

Kevin Ploom                                12,1

KAUGUSHÜPE

Ivan Semjonov                             3.15

Geron Riik                                    3.11

Nikita Ševelilov                            3.10

PALLIVISE

Geron Riik                                      30

Ivan Semjonov                               27

Lennart Kasemaa                           23

800 MEETRIT

Nikita Ševelilov                           4.37

Ivan Semjonov                             4.41

Kevin Ploom                                4.52

  1. KLASS

60 MEETRIT

Mihkel Takk                                   9,1

Artjom Tararõškin                          9,2

Magnus Jagant                             9,4

KAUGUSHÜPE

Artjom Tararõškin                        3.87

Markkus Kesa                              3.84

Mihkel Takk                                  3.67

PALLIVISE

Mihkel Takk                                    32

Chris Peterson                               32

Uko Reinmann                               32

800 MEETRIT

Magnus Jagant                             3.15

Kert Sukamägi                             3.17

Kert Vahesalu                              3.31

  1. KLASS

60 MEETRIT

Sten Arro                                        8,3

Artur Ukolkin                                 8,9

Renar Mestilainen                          9,2

KAUGUSHÜPE

Sten Arro                                      5.10

Artur Ukolkin                              4.23

Renar Mestilainen                        3.90

PALLIVISE

Sten Arro                                         63

Renar Mestilainen                           50

Artur Ukolkin                                   35

1600 MEETRIT

Sten Arro                                      6.26

Erik Gruša                                     7.29

Renar Mestilainen                        8.13

  1. KLASS

60 MEETRIT

Rihhard Vodja                               8,2

Alari Aso                                        9,2

Oliver Soomre                                9,4

KAUGUSHÜPE

Rihhard Vodja                             5.40

Oliver Soomre                              3.90

Silver Samusev                             3.77

PALLIVISE

Rihhard Vodja                                55

Karl Martin Helme                          55

Silver Samusev                               50

1600 MEETRIT

Rihhard Vodja                             6.33

Eric Ehand                                   6.40

Alari Aso                                      6.57

  1. KLASS

100 MEETRIT

Ats Reinmann                              13,4

Madis Järvepere-Luik                  13,7

Erik Šumilov                                14,1

KAUGUSHÜPE

Madis Järvepere-Luik                  4.40

Erik Šumilov                                4.40

Marten Uukareda                         4.39

PALLIVISE

Ats Reinmann                                 60

Janek Jäppinen                                 54

Elari Pari                                          43

1600 MEETRIT

Madis Järvepere-Luik                  6.43

Margo Jagant                               6.53

Marten Uukareda                         7.08

10.-11. KLASS

100 MEETRIT

Rauno Saar                                   12,6

Kaius Richard Raam                    13,5

Lennard Mirka                             13,6

KAUGUSHÜPE

Rauno Saar                                   5.53

Kaius Richard Raam                    5.38

Hervin Heero                               5.05

PALLIVISE

Rauno Saar                                      56

Ivan Fedorov                                   50

Hervin Heero                                  50

1600 MEETRIT

Rauno Saar                                   5.53

Ivan Fedorov                                5.55

Hervin Heero                               6.15

  1. KLASS

100 MEETRIT

Märt Ait                                        12,5

Aron Hein                                     12,6

Alver Petuhov                              13,0

KAUGUSHÜPE

Denis Takovenko                         5.30

Märt Ait                                        5.17

Aron Hein                                     5.17

PALLIVISE

Martin Lehmus                               75

Denis Takovenko                            65

Alver Petuhov                                 60

1600 MEETRIT

Denis Takovenko                         6.03

Märt Ait                                        6.42

Alver Petuhov                              6.46

 

SÜGISENE SPORDIPÄEV  2.SEPTEMBER 2020

TÜDRUKUD

1KLASS

60m JOOKS

Jana Jermotškova     13,5

Adelina Rjabova         13,7

Marelle Rander           14,2

Grettel Press               14,2

KAUGUSHÜPE

Grettel Press                 1.90

Karoliina Marton           1.80

Ronja Legendra Väli      1.80

PALLIVISE

Ronja Legendra Väli            10m

Venessa Frolova                    10m

Karoliina Marton                    9m

Marell Rander                          9m

500m JOOKS

Jana Jermotškova 33

Marell Rander                47

Ronja Legendra Väli 3.09

2KLASS

60M JOOKS

Annabel Saar            12,0

Merily Saar                 12,2

Söde Karja                   12,5

KAUGUSHÜPE

Rosanna Kattai                  2.52

Merily Saar                        2.41

Annabel Saar                     2.18

PALLIVISE

Kaisa Vallaste                     14m

Rosanna Kattai                    13m

Kätlin Kirsipuu                      13m

500m JOOKS

Säde Karja                                     2.10

Annabel Saar                                 2.22

Alexa´Alexandria Tihhonravova 2.56

3KLASS

60M JOOKS

Romi Vodja                                         10,8

Anita Lepmets                                    11,4

Marie Eliisbeth Juhanson                11,8

KAUGUSHÜPE

Romi Vodja                                      3.07

Elisabeth Kaskman                         2.60

Anna Maria Balõtšev                      2.40

PALLIVISE

Romi Vodja                                  21m

Darja Afonasjeva                        19m

Elisabeth Kaskman                      16m

500m JOOKS

Romi Vodja                                       2.09

Elisabeth Kaskman                            2.15

Anita Lepmets                                   2.22

4.KLASS

60M JOOKS

Loviisa Lilleoja                                        12,0

Liisa Mägi                                                12.2

Kadri Liis Raam                                        12,3

KAUGUSHÜPE

Liisa Mägi                                                2.72

Loviisa Lilleoja                                  2.69

Evelina Timošenko                           2.45

PALLIVISE

Aire Maria Balõševa                        17m

Sofia Jermotškova                             17m

Triin Kokk                                           16m

 Diana Logatšova                                16m

500m JOOKS

Evelina Timošenko 27       

Loviisa Lilleoja 29

Liisa Mägi 32

5.KLASS

60m JOOKS

Helena Reet Pari                              10,2

Katariina Nasikovski                        10,4

Kseniya Sukhova                               10,5

KAUGUSHÜPE

Katariina Nasikovski                          3.20

Helena Reet Pari 3.10

Kseniya Sukhova                                  3.00

PALLIVISE

Reilika Karon                                   25m

Katriina Nasikovski                         24m

Teneli Uueni                                     21m

800m JOOKS

Karmen Peterson                    4.05

Katriina Nasikovski                  4.06

Vladislava Karpljuk                  4.07 

  1. KLASS

60M JOOKS

Keidy Ly Kase                                     9,5

Sandra Kasela                                   10, 5

Ingrit Parker                                      11,2

KAUGUSHÜPE

Karina Kutšerova                                 2.60

Laura Pärs                                              2.50

Karoliina Nasikovski                             2.40

PALLIVISE

Keidy Ly Kase                                      32m

Karina Kutšerova                                21m

Karoliina Nasikovski                           20m

800 m JOOKS

Keidy Ly Kase                                     3.53

Emily Lilleoja                          4.20

Egle Lepviikman                     5.23

7.KLASS

60M JOOKS

Laura Orgmets                        9,2

Kriselle Piirmets                       9,7

Emilia Danilova                        9,9

KAUGUSHÜPE

Laura orgmets                          3.42

Karin Ivarine                              3.14

Kriselle Piirmets                        3.06

PALLIVISE

Laura Orgmets                           26m

Karin Ivarine                               25m

Marileen Saar                             23m

800m JOOKS

Laura Orgmets                                3.21

Kriselle Piirmets                             3.34

Emilia Danilova                               3.59

8.KLASS

60M JOOKS

Britte Karu                                       8,96

Karoli Kool                                      9,09

Elis Anete Saksman                       9,10

KAUGUSHÜPE

Britte Karu                                      4.50

Elis Anete Saksman 4.10

Karoli Kool                                      3.80

PALLIVISE

Amelia Petrov                                   40m

Britte Karu                                         39m

Kairi Jagant                                         32m

800m JOOKS

Kairi Jagant                                           3.23

Amelia Petrov                                       3.27

Elis Anete Saksman                              3.32

9KLASS

100M JOOKS

Nora Aron                           14,1

Darja Mihnovitš                 16,3

Kristel Ivarine                      16,9

KAUGUSHÜPE

Nora Aron                            4.08

Darja Mihnovitš                  3.67

Kristel  Ivarine                     3.24

PALLIVISE

Daeja Mihnovitš                    37m

Kristel Ivarine                         30m

Nora Aron                                26m

880m JOOKS

Nora Aron                              3.40

Darja Mihnovitš                    4.18

Merike Ilves                           5.23

10KLASS

100m JOOKS

Helen Ilves                             16,1

Anna Skvarsova                     16,2

Kaili Jagant                             16,6

KAUGUSHÜPE

Triini Tomson                        3.60

Anna Skvartsova                   3.50

Kaili Jagant                             3.40

PALLIVISE

Rety Eespere                            37m

Anna Skvartsova                      30m

Kaili Jagant                                27m

800m JOOKS

Kaili Jagant                               3.24

Rety Eespere                            5.17

Anna Skvartsova 5.35

11.KLASS

100m JOOKS

Kaidi Jagant                          14,4

Kristiina Küngas                   17,0

Alina Podjatševa                  17,1

KAUGUSHÜPE

Kaidi Jagant                              4.22

Kristiina Küngas                      3.35

Karmen Sarap                          3.11

PALLIVISE

Kaidi Jagant                                 35m

Kristiina Küngas                           32m

Nele Varik                                     23m

800m JOOKS

Kaidi Jagant                                  3.48

Alina Podjavtševa                          4.18

Karmen Sarap, Nele Varik             4.51

12.KLASS

100m JOOKS

Anete  Alice Orumaa

Violetta Mitjuhhina

Jana Sumilova

KAUGUSHÜPE

Violetta Mitjuhhina                     3.67

Anete Alice Orumaa                     3.47

Jana Šumilova                                3.39

PALLIVISE

Violetta Mitjuhhina                            36m

Anete Alice Orumaa                         34m

Janika Logatšova                             20m

800m JOOKS

Anete Alice Orumaa

Jana Šumilova

Violetta Mitjuhhina

Janika Logatšova

           

             

Reedel, 12. juunil, olid tublid koolilõpetajad kutsutud Rakvere Kultuurikeskuse terrassile Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu tunnustamisüritusele. Meie kooli lõpetavad tänavu silmapaistvate tulemustega kaks õpilast: Kent Kerner ja Karina Jakovleva.

Kenti on iseloomustatud nii: "Kent on viisakas, sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega noormees. Lisaks õppimisele on Kent aktiivne koolielu eestvedaja, kooli jaoks oluliseks kujunenud liikumistraditsiooni „Jookse südamest” idee autor ja algataja.Alates põhikooli lõpuklassist oli Kent 3 aastat Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesinduse president.

Kent on olnud ka kooli huvijuhi asendaja ning mitmel aastal Lääne-Virumaa aasta noore tunnustuse nominent."
Ja Karinast räägitakse selliselt: "Karina on õppimisele pühendunud, kohusetundlik ja sõbralik neiu, kes on alati valmis ulatama teistele abikäe. Klassikaaslased on Karinat usaldanud pikaajalise klassivanemana. Karina on tubli taekwondo -sportlane, koorilaulja ja aktiivse eluviisi harrastaja."

Õnnitleme tunnustuse puhul!
(foto: Ain Liiva)

16. aprill 2020 toimusid Eesti meistrivõistlused Nuti-Mati matemaatikas.

Meie kooli õpilased jõudsid kõik esikümnesse:
1. klass 10. koht Säde Karja;
8. klass 8. koht Kaspar Kokk;
10.-12. klass 7. koht Alver Petuhov.

Võistluste ametlik protokoll on näha nutisport.eu SUURHALLIS.

Õpilasi on juhendanud Aale Kokk, Rahel Pai ja Ülle Juuse-Tumak.

Palju õnne kõigile!

Emakeelenädala mälumäng

4.-6. klass

III koht 4.a võistkond: Emilia, Sandra, Lennart, Geron, Katriina

II koht: 6.I : Roomet, Laura, Marta-Marliin, Sten, Erik

I koht 4.b: Andero, Keitlin, Greete, Helena-Reet, Teneli

7.-9.klass

III koht 9.II võistkond: Rety, Triini, Karolin, Kaili, Helen

II koht 9.I : Mihkel, Lennard, Rauno, Patrick, Rix

I koht 8.a: Kaspar, Nora, Siiri, Raiko, Madis

10.-12. klass

III koht 12.I: Karina, Loreen, Lene, Stiivo, Kent

II koht 10.I: Maarja L, Kaidi, Marcus, Kaius, Hervin

I koht 10.II: Nele, Maarja M, Karmen, Reili, Ketlin

 

Haljala kirjandivõistlus

1.-3. klass        Kaileen Küngas I koht

4.-6. klass       Ingrit Parker I koht

7.-9. klass        Nora Aron I koht

Rainer Ait       eripreemia sürreaalse ja idamaise lähenemise eest

 

Tublid rahvajutu illustreerijad

Diana Poljakova, 7.a

Kairi Jagant, 7.a

Elisan Azarov, 7.b

Anette Parovart, 7.b

Nora Aron, 8.a

Kädi Vahesalu, 8.a

Kristel Ivarine, 8.b

Anastasija Boldin, 8.b

Klassid 7.b ja 7.a, 8.a, 8.b tublid joonistajad

 

 

Paremad rahvajutukirjutajad

1.-3. klass

Äramärgitud tööd: Siim Arro, 1.a, Kaisa Vallaste, 1.a, Romi Vodja, 2.a, Marie Eliisbeth Juhanson, 2.b, Triin Kokk, 3. kl, Diana Logatšjova, 3. kl

Võitjad: Kevin  Marten Juhanson, 1.b

Mirko-Märten Allik, 2.b

Stanislav Ivanov, 3. kl

4.-6. klass

Äramärgitud tööd: Teneli Uueni, 4.b, Helena Reet Pari, 4.b, Egle Lepviikman, 5.a, Thea Laura Kalmus, 5.a, Ingrit Parker, 5.b, Andra Lemberg, 5.b, Kert-Kristjan Helisalu, 5.b

Võitjad: Katriina Nasikovski, 4.a

            Greete Veski, 4.b

            Laura Pärs, 5.b

            Marta-Marliin Tsõganov, 6.kl

Sten Arro, 6. kl

7.-9. klass

Äramärgitud tööd: Anastasija Boldin, 8.b, Arette Reigo, 7.b

Võitjad: Mihkel Mägi, 9. kl

Desiree Roots, 8.a, Nora Aron, 8.a, Siiri Kokk, 8.a

Karoliina Komarova, 7.b

10.-12. klass

Äramärgitud tööd: Alver Petuhov, 11. kl, Aron Hein, 11., Kent Kerner, 12. kl, Loreen Lallo, 12.

Võitjad: Reili Uukareda, 10. kl

Janika Logatšjova, 11. kl

 

Kiidame kõiki osavõtjaid, olite väga tublid!

Kui täna hommikul sõidukite ninad koos 10 õpilasega Viimsi suunas liikuma panime, ei osanud aimatagi, et teeme mõnes vanuseklassis auhinnalaua päris puhtaks ja et häid tulemusi nopivad kõik meie kooli õpilased! Kuid täpselt nii see läks. Olgu öeldud, et piirkonnafinaali pääsesid parematest paremad, kes omavahel veel kord samaaegselt ja võrdsetel tingimustel võistlustulle astusid.


Iga klass moodustas eraldi vanuseastme, kus meie kooli tulemused olid järgmised:
Säde Karja I klass III koht (õpetaja Ülle Juuse-Tumak)
Laura Orgmets VI klass V koht (õpetaja Aale Kokk)
Britte Karu VII klass II koht (õpetaja Aale Kokk)
Kaspar Kokk VIII klass I koht (õpetaja Rahel Pai)
Nora Aron VIII klass II koht (õpetaja Rahel Pai)
Siiri Kokk VIII klass III koht (õpetaja Rahel Pai)
Mihkel Mägi IX klass IV koht (õpetaja Aale Kokk)
Alver Petuhov XI klass I koht (õpetaja Aale Kokk)
Aron Hein XI klass II koht (õpetaja Aale Kokk)
David Olenevitš XI klass III koht (õpetaja Aale Kokk)

Õpilased ja ka õpetaja Aale Kokk osales tippspordis ning saavutas tubli neljanda koha!

Põhja-Eesti piirkonda kuuluvad õpilased Harjumaalt (Anija vallast, Jõelähtme vallast, Kiili vallast, Kuusalu vallast, Raasiku vallast, Rae vallast, Saku vallast, Viimsi vallast, Maardu linnast, Loksa linnast), Lääne-Virumaalt ja Ida-Virumaalt.

Õnnitleme kõiki õpilasi ja õpetajaid tublide tulemuste puhul!
Oleme rõõmsad ja rahulolevad.

Meie kooli 11. klassi õpilane Aron Hein saavutas matemaatikaolümpiaadil IV-V koha.

Juhendas õpetaja Aale Kokk.

Tunnustame ja täname õpilast ning tema juhendajat tubli tulemuse eest!

NUTISPORT

On selgunud Põhja-Eesti piirkonna IV etapi tulemused.

Meie kooli tippspordi iga vanuseklassi kolm paremat tulemust:

1. klass

1. Säde Karja

6. Mihkel Mattias Sild

13. Saskia Aliise Ilves

3. klass

11. Knut Karja

12. Diana Logatšjova

17. Triin Kokk

4. klass

3. Geron Riik

12. Greete Veski

18. Lennart Kasemaa

6. klass

6. Sten Arro

8. Laura Orgmets

11. Monika Tiismus

7. klass

14. Britte Karu

18. Elis Anete Saksman

22. Oliver Soomre

8. klass

2. Kaspar Kokk

3. Nora Aron

4. Siiri Kokk

9. klass

12. Mihkel Mägi

17. Patric Antero Lehtinen

18. Helen Ilves

10.-12. klass

1. Alver Petuhov

2. David Olenevitš

 

Tulemused on näha Nutispordi SUURHALLIS.

Meie kooli 11 õpilast on pääsenud 11. märtsil Viimsis toimuvale Põhja-Eesti piirkonna finaali. Hoiame neile pöialt! Teravat mõistust ja osavaid näppe!

Nutispordi tublimad

  1. klasside arvestuses
  1. Säde Karja
  2. Kert Saar   
  3. Merily Saar
  1. klasside arvestuses
  1. Anita Lepmets
  2. Liina Koivistoinen
  3. Ronan Alavere
  1. klassi arvestuses
  1. Evelina Timošenko
  2. Henri Liiva
  3. Liisa Mägi

 

KüberNööpNõel on 1.-6. klassile toimuv koolisisene digitaalse ohutuse ja küberkaitse teemasid tutvustav võistlus.
Ülesanded on loonud digitaalse ohutuse eksperdid ja küberkaitse talendid, et panustada meie kõige nooremate ehk “KüberNööpNõelte” huvisse IT teemade ja ohutuse vastu.

Meie koolis osalesid võistlusel 1. - 3. klassi õpilased.

KüberNööpNõela tublimad

  1. - 2. klassi arvestuses
  2. Säde Karja
  3. Kaileen Küngas
  4. Jegor Novikov
  1. klassi arvestuses
  2. Knut Karja
  3. Liisa Mägi
  4. Kevin Leppikus

Laupäeval, 15. veebruaril esindasid kuus VII ja VIII klassi õpilast Kunda kooli. Kõik õpilased saavutasid koha esikümnes.

Elis Anete Saksman - II koht (jäi vaid 1,75 punkti alla esimesele kohale);
Karoli Kooli - IV koht;
Oliver Soomre - VI koht;
Egert Veski - VII koht;
Siiri Kokk - VIII koht;
Alari Aso - IX koht.

Õpilasi õpetab ja juhendab muusikaõpetaja Kaie Aja.

Rõõmustame suurepäraste tulemuste üle ja täname osalejaid ning nende juhendajat!

Kehvale suusailmale vaatamata said maakonna koolide võistkonnad Kundas kokku, mängimaks korvpalli. 3x3 korvpall on võistlus ühe korvi all ja jõudnud selle aasta olümpiamängude programmi! Tänu sellele, et suusatada pole saanud ja oleme püüdnud seda asendada igal nädalal ühe pallimängude tunniga, oli meie kooli osavõtt märkimisväärne. Mõned kohad esikolmikus tulid ka!

Kõige edukamalt läbisid oma kadalipu Rauno Saar, Mihkel Mägi, Ivan Fedorov ja Madis Järvepere-Luik, kes ei lasknud ennast kellelgi üllatada ning võitsid oma vanuserühmas kaotusekibedust tundmata! Sama koosseis oli tulnud juba vabariigis teiseks, seega oli võit etteaimatav…

Kõige vanematest oli võidukas Rakvere gümnaasiumi võistkond, kelle rivistuses oli endine kundakas Janar Sädeme. Meie  noormeeste osaks jäid kahvatumad medalid. Teine koht Märt Ait, Alver Petuhov, Denis Takovenko ja Aron Hein. Pronksise autasuni jõudsid Daniil Ruzevitš, David Olenevitš ja Martin Lehmus. Kullamatš oli ülimalt tasavägine ja võitja selgus alles lõpusekundite tabava kaugviskega… 6.-7. klassi esindus lõpetas kolmandana.

Kahju on poolfinaalist Rakvere gümnaasiumi vastu, kus juhtisime 6:1, aga finaali pääsesid vastased taas lõpusekundi kaugviskega, mis andis neile 1-punktilise paremuse. Meeskonnas mängisid Alari Aso, Rihhard Vodja, Eric Ehand ja Aleks Lehmus.

Kõige nooremad, kuni viies klass. Meie parim võistkond (Kert Vahesalu, Armin Puškin, Kert Sukamägi, Martin Tsõganov) oli taas kolmas. Siin läks pronksimäng vallanaabritega Vasta koolist lisaajale. Otsustava kaugviske suutis seekord korvi saata Kert Vahesalu!!!

Õrnema soo jõukatsumised olid päev varem. Seitsmendast ülespoole pani iga klass välja ühe naiskonna. Kemplemine toimus suuresti õdede Jagantite vahel. Parimaks osutus kümnes klass (Kaidi Jagant, Kristiina Küngas, Veronika Jakovleva), kes otsustavas kohtumises oli lisaajal parem seitsmendast (Kairi Jagant, Karoli Kool, Elis Anete Saksman, Amelia Petrov). Kolmandana lõpetasid üheksandikud.

Parim SUDOKU lahendaja oli KAILI JAGANT 9. klassist.

 

NUTISPORDI parimad:

 

4. klass

 

1. Geron Riik

2. Lennart Kasemaa

3. Greete Veski

4. Sandra Liset Juhanson

5. Helena-Reet Pari

6. Khaled Aljabr

 

6. klass

 

1. Laura Orgmets

2. Oskar Soomre

3. Kristjan Noorlind

4. Ivan Udalov

5. Emilia Danilova

6. Viktoria Melnik

 

7. klass

 

1. Oliver Soomre

2. Aleks Lehmus

3. Rasmus Vavilov

4. Eric Ehand

5. Elisan Azarov

6. Kairi Jagant

 

8. klass

 

1. Nora Aron

2. Siiri Kokk

3. Kaspar Kokk

4. Andra-Marleen Mulla

5. Valeria Romaneko

6. Ats Reinmann

 

9. klass

 

1. Patrick Antero Lehtinen

2. Kaili Jagant

3. Triini Tomson

4. Helen Ilves

5. Marten Leppik

6. Kevin Epner

 

10.-12. klass

 

1. Alver Petuhov

2. Martin Lehmus

3. Naatan Puusepp

4. Alina Gubanova

5. Anete Alice Orumaa

6. Märt Ait

 

TEATEVÕISTLUS

 

1. 11. klass

2. 8.a

3. 6; 7.a ja 7.b

4. 8.b ja 5.a

5. 9 klass

6. 4.a ja 5.b

 

Kiidame osavõtjaid ning tunnustame parimaid 21.02 Vabariigi aastapäeva aktustel.

On rõõm tõdeda, et ka ajaloo olümpiaadil läks meie kooli õpilasel hästi.

Kooli esindas Alver Petuhov 11. klassist, kes tuli tagasi VII kohaga. Tihedas konkurentsis jäi ta kolmandale kohale alla vaid 3 punktiga.

Õpilast juhendas ajalooõpetaja Olav Mäe.

Täname ja tunnustame osalejat ja tema juhendajat tubli tulemuse eest!

Viru-Nigula vald

Viru-Nigula vallavalitsus | www.viru-nigula.ee

Viru-Nigula valla galerii

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool