Ando Källo vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ruth Kaljund õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kent Kerner õpilaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meelis Einstein hoolekogu esimees, kooli toetava organisatsiooni esindaja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merle Maimjärv-Mirka põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Raimo Vavilov põhikooli vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Vanatoa õppenõukogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Eneken Lallo gümnaasiumi vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eha Polluks Viru-Nigula Vallavolikogu liige See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hoolekogu tööplaan 2019/2020. õppeaastal


September
1. Eelarve projektile arvamuse andmine
2. Ülevaade põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajate edasi õppimiste osas
3. Personali koosseis
4. Info ja muud küsimused


November
1. Põhimääruse muutmine
2. Õppekava muutmine (põhikooli ja gümnaasiumi hindamisjuhend)
3. Ülevaade tugisüsteemide tööst
4. Info ja muud küsimused


Aprill
1. Mitteformaalse õppe arvestamine formaalõppes
2. Gümnaasiumi vastuvõtmise korra üle vaatamine ja arvamuse andmine
3. Poolaasta õpitulemused
4. Vaheaegade kinnitamine
5. Tugiteenuste ülevaade (sotsiaalpedagoogi ja koolipsühholoogi ülevaade)
6. Tervishoiu ülevaade
7. Ülevaade õpilasesinduse tööst
8. Info ja muud küsimused


AUGUST
1. Piirnormist suuremate klasside üle vaatamine
2. Õpitulemused
3. Info ja muud küsimused