Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Hariduskonverentsil "Teadlikult tulevikku" hinnati meie kooli abiturientide Triini Tomsoni ja Rety Eespere koostöötegu lasteaiaga eripreemia vääriliseks. Eripreemia pälvis Kunda ühisgümnaasium projekti „Õppepäevad prügiga Kunda lasteaia Kiisude rühmas“ eest. Kunda ühisgümnaasiumi õpilased viisid lasteaias läbi õppepäevad. Neljal päeval said gümnasistide juhendamisel lasteaialapsed mängida “Prügibingot”, sorteerida prügi, arendada loovust prügist meisterdamisega ja reflekteerida õpitut. Koos käidi õues, koristati, sorteeriti ja meisterdati.

Õpilasi juhendas Ülle Juuse-Tumak.
Aitäh lasteaiale koostöö eest!
Õnnitleme kõiki asjaosalisi!

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool