Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75020500
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00


Meie kooli 12. klassi õpilane Aron Hein saavutas piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil suurepärase kolmanda koha. Abituriendi matemaatikaõpetaja on Aale Kokk. Tunnustame ja täname nii õpilast kui ka tema juhendajat!

Häid uudiseid on veelgi. 9. klassi õpilane Nora Aron kutsuti piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutatud 1. koha punktisumma alusel juunis toimuvasse vabariiklikku vooru.

9.-12. klassidest kutsuti lõppvooru igast klassist ca 30 õpilast.

Rõõm on seda suurem, et Lääne-Virumaalt pääses sinna vaid kolm õpilast, üks Rakvere gümnaasiumist, teine Võsu koolist ja kolmas meie koolist. Detailsem info siin: http://www.math.olympiaadid.ut.ee/.../pk2021/kutsutud.pdf

Tunneme mõlema õpilase kordaminekute ja nende juhendajate tehtud töö üle siirast rõõmu!

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool