Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info(ät)kundakool.ee

 Reg.nr. 75027695
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00
Kunda Ühisgümnaasium

Kunda Ühisgümnaasium

Armastust | Austust | Arengut

SÜGISENE SPORDIPÄEV 2. september 2020

On selgunud spordipäeva parimad. Eraldi arvestuses poisid ja tüdrukud.

 

POISID

  1. KLASS

60 MEETRIT

Keiro Valdek                                11,8

Brenten Harald Stern                   12,2

Gregor Masljonov                        12,2

KAUGUSHÜPE

Keiro Valdek                                2.50

Aimar Annimäe                            2.40

Brenten Harald Stern                   2.35

PALLIVISE

Keiro Valdek                                   20

Aimar Annimäe                               17

Brenten Harald Stern                      17

500 MEETRIT

Keiro Valdek                                2.11

Brenten Harald Stern                   2.12

Gregor Masljonov                        2.26

  1. KLASS

60 MEETRIT

Kert Saar                                       11,1

Mihhail Rabski                             11,5

Richard Markus Aksel Tuulik      12,1

KAUGUSHÜPE

Siim Arro                                     2.31

Egert Balõtšev                             2.29

Richard Markus Aksel Tuulik      2.29

PALLIVISE

Richard Markus Aksel Tuulik         26

Mihhail Rabski                               17

Rafael Klemmer                              16

500 MEETRIT

Richard Markus Aksel Tuulik      2.06

Siim Arro                                      2.15

Kert Saar                                       2.41

  1. KLASS

60 MEETRIT

Silver Valdek                               11,3

Magnus Kesa                              11,4

Mirko-Märten Allik                      11,5

KAUGUSHÜPE

Magnus Kesa                               3.29

Silver Valdek                               2.95

Ergo Tomson                                2.60

PALLIVISE

Edgar Pulman                              20

Mirko-Märten Allik                        17

Rafael Klemmer                            16

500 MEETRIT

Magnus Kesa                               2.04

Mirko-Märten Allik                        2.06

Ergo Tomson                                2.19

  1. KLASS

60 MEETRIT

Mihkel Jagant                              10,8

Paul-Pavel Kozlov                       10,9

Knut Karja                                    11,2

KAUGUSHÜPE

Mihkel Jagant                              2.98

Paul-Pavel Kozlov                       2.97

Randel Melter                              2.92

PALLIVISE

Randel Melter                                 25

Sergo Masljonov                             23

Paul-Pavel Kozlov                          22

800 MEETRIT

Mihkel Jagant                              3.32

Tairo Tarvis                                  3.58

Randel Melter                              4.15

  1. KLASS

60 MEETRIT

Ivan Semjonov                             10,7

Nikita Ševelilov                            11,3

Kevin Ploom                                12,1

KAUGUSHÜPE

Ivan Semjonov                             3.15

Geron Riik                                    3.11

Nikita Ševelilov                            3.10

PALLIVISE

Geron Riik                                      30

Ivan Semjonov                               27

Lennart Kasemaa                           23

800 MEETRIT

Nikita Ševelilov                           4.37

Ivan Semjonov                             4.41

Kevin Ploom                                4.52

  1. KLASS

60 MEETRIT

Mihkel Takk                                   9,1

Artjom Tararõškin                          9,2

Magnus Jagant                             9,4

KAUGUSHÜPE

Artjom Tararõškin                        3.87

Markkus Kesa                              3.84

Mihkel Takk                                  3.67

PALLIVISE

Mihkel Takk                                    32

Chris Peterson                               32

Uko Reinmann                               32

800 MEETRIT

Magnus Jagant                             3.15

Kert Sukamägi                             3.17

Kert Vahesalu                              3.31

  1. KLASS

60 MEETRIT

Sten Arro                                        8,3

Artur Ukolkin                                 8,9

Renar Mestilainen                          9,2

KAUGUSHÜPE

Sten Arro                                      5.10

Artur Ukolkin                              4.23

Renar Mestilainen                        3.90

PALLIVISE

Sten Arro                                         63

Renar Mestilainen                           50

Artur Ukolkin                                   35

1600 MEETRIT

Sten Arro                                      6.26

Erik Gruša                                     7.29

Renar Mestilainen                        8.13

  1. KLASS

60 MEETRIT

Rihhard Vodja                               8,2

Alari Aso                                        9,2

Oliver Soomre                                9,4

KAUGUSHÜPE

Rihhard Vodja                             5.40

Oliver Soomre                              3.90

Silver Samusev                             3.77

PALLIVISE

Rihhard Vodja                                55

Karl Martin Helme                          55

Silver Samusev                               50

1600 MEETRIT

Rihhard Vodja                             6.33

Eric Ehand                                   6.40

Alari Aso                                      6.57

  1. KLASS

100 MEETRIT

Ats Reinmann                              13,4

Madis Järvepere-Luik                  13,7

Erik Šumilov                                14,1

KAUGUSHÜPE

Madis Järvepere-Luik                  4.40

Erik Šumilov                                4.40

Marten Uukareda                         4.39

PALLIVISE

Ats Reinmann                                 60

Janek Jäppinen                                 54

Elari Pari                                          43

1600 MEETRIT

Madis Järvepere-Luik                  6.43

Margo Jagant                               6.53

Marten Uukareda                         7.08

10.-11. KLASS

100 MEETRIT

Rauno Saar                                   12,6

Kaius Richard Raam                    13,5

Lennard Mirka                             13,6

KAUGUSHÜPE

Rauno Saar                                   5.53

Kaius Richard Raam                    5.38

Hervin Heero                               5.05

PALLIVISE

Rauno Saar                                      56

Ivan Fedorov                                   50

Hervin Heero                                  50

1600 MEETRIT

Rauno Saar                                   5.53

Ivan Fedorov                                5.55

Hervin Heero                               6.15

  1. KLASS

100 MEETRIT

Märt Ait                                        12,5

Aron Hein                                     12,6

Alver Petuhov                              13,0

KAUGUSHÜPE

Denis Takovenko                         5.30

Märt Ait                                        5.17

Aron Hein                                     5.17

PALLIVISE

Martin Lehmus                               75

Denis Takovenko                            65

Alver Petuhov                                 60

1600 MEETRIT

Denis Takovenko                         6.03

Märt Ait                                        6.42

Alver Petuhov                              6.46

 

SÜGISENE SPORDIPÄEV  2.SEPTEMBER 2020

TÜDRUKUD

1KLASS

60m JOOKS

Jana Jermotškova     13,5

Adelina Rjabova         13,7

Marelle Rander           14,2

Grettel Press               14,2

KAUGUSHÜPE

Grettel Press                 1.90

Karoliina Marton           1.80

Ronja Legendra Väli      1.80

PALLIVISE

Ronja Legendra Väli            10m

Venessa Frolova                    10m

Karoliina Marton                    9m

Marell Rander                          9m

500m JOOKS

Jana Jermotškova 33

Marell Rander                47

Ronja Legendra Väli 3.09

2KLASS

60M JOOKS

Annabel Saar            12,0

Merily Saar                 12,2

Söde Karja                   12,5

KAUGUSHÜPE

Rosanna Kattai                  2.52

Merily Saar                        2.41

Annabel Saar                     2.18

PALLIVISE

Kaisa Vallaste                     14m

Rosanna Kattai                    13m

Kätlin Kirsipuu                      13m

500m JOOKS

Säde Karja                                     2.10

Annabel Saar                                 2.22

Alexa´Alexandria Tihhonravova 2.56

3KLASS

60M JOOKS

Romi Vodja                                         10,8

Anita Lepmets                                    11,4

Marie Eliisbeth Juhanson                11,8

KAUGUSHÜPE

Romi Vodja                                      3.07

Elisabeth Kaskman                         2.60

Anna Maria Balõtšev                      2.40

PALLIVISE

Romi Vodja                                  21m

Darja Afonasjeva                        19m

Elisabeth Kaskman                      16m

500m JOOKS

Romi Vodja                                       2.09

Elisabeth Kaskman                            2.15

Anita Lepmets                                   2.22

4.KLASS

60M JOOKS

Loviisa Lilleoja                                        12,0

Liisa Mägi                                                12.2

Kadri Liis Raam                                        12,3

KAUGUSHÜPE

Liisa Mägi                                                2.72

Loviisa Lilleoja                                  2.69

Evelina Timošenko                           2.45

PALLIVISE

Aire Maria Balõševa                        17m

Sofia Jermotškova                             17m

Triin Kokk                                           16m

 Diana Logatšova                                16m

500m JOOKS

Evelina Timošenko 27       

Loviisa Lilleoja 29

Liisa Mägi 32

5.KLASS

60m JOOKS

Helena Reet Pari                              10,2

Katariina Nasikovski                        10,4

Kseniya Sukhova                               10,5

KAUGUSHÜPE

Katariina Nasikovski                          3.20

Helena Reet Pari 3.10

Kseniya Sukhova                                  3.00

PALLIVISE

Reilika Karon                                   25m

Katriina Nasikovski                         24m

Teneli Uueni                                     21m

800m JOOKS

Karmen Peterson                    4.05

Katriina Nasikovski                  4.06

Vladislava Karpljuk                  4.07 

  1. KLASS

60M JOOKS

Keidy Ly Kase                                     9,5

Sandra Kasela                                   10, 5

Ingrit Parker                                      11,2

KAUGUSHÜPE

Karina Kutšerova                                 2.60

Laura Pärs                                              2.50

Karoliina Nasikovski                             2.40

PALLIVISE

Keidy Ly Kase                                      32m

Karina Kutšerova                                21m

Karoliina Nasikovski                           20m

800 m JOOKS

Keidy Ly Kase                                     3.53

Emily Lilleoja                          4.20

Egle Lepviikman                     5.23

7.KLASS

60M JOOKS

Laura Orgmets                        9,2

Kriselle Piirmets                       9,7

Emilia Danilova                        9,9

KAUGUSHÜPE

Laura orgmets                          3.42

Karin Ivarine                              3.14

Kriselle Piirmets                        3.06

PALLIVISE

Laura Orgmets                           26m

Karin Ivarine                               25m

Marileen Saar                             23m

800m JOOKS

Laura Orgmets                                3.21

Kriselle Piirmets                             3.34

Emilia Danilova                               3.59

8.KLASS

60M JOOKS

Britte Karu                                       8,96

Karoli Kool                                      9,09

Elis Anete Saksman                       9,10

KAUGUSHÜPE

Britte Karu                                      4.50

Elis Anete Saksman 4.10

Karoli Kool                                      3.80

PALLIVISE

Amelia Petrov                                   40m

Britte Karu                                         39m

Kairi Jagant                                         32m

800m JOOKS

Kairi Jagant                                           3.23

Amelia Petrov                                       3.27

Elis Anete Saksman                              3.32

9KLASS

100M JOOKS

Nora Aron                           14,1

Darja Mihnovitš                 16,3

Kristel Ivarine                      16,9

KAUGUSHÜPE

Nora Aron                            4.08

Darja Mihnovitš                  3.67

Kristel  Ivarine                     3.24

PALLIVISE

Daeja Mihnovitš                    37m

Kristel Ivarine                         30m

Nora Aron                                26m

880m JOOKS

Nora Aron                              3.40

Darja Mihnovitš                    4.18

Merike Ilves                           5.23

10KLASS

100m JOOKS

Helen Ilves                             16,1

Anna Skvarsova                     16,2

Kaili Jagant                             16,6

KAUGUSHÜPE

Triini Tomson                        3.60

Anna Skvartsova                   3.50

Kaili Jagant                             3.40

PALLIVISE

Rety Eespere                            37m

Anna Skvartsova                      30m

Kaili Jagant                                27m

800m JOOKS

Kaili Jagant                               3.24

Rety Eespere                            5.17

Anna Skvartsova 5.35

11.KLASS

100m JOOKS

Kaidi Jagant                          14,4

Kristiina Küngas                   17,0

Alina Podjatševa                  17,1

KAUGUSHÜPE

Kaidi Jagant                              4.22

Kristiina Küngas                      3.35

Karmen Sarap                          3.11

PALLIVISE

Kaidi Jagant                                 35m

Kristiina Küngas                           32m

Nele Varik                                     23m

800m JOOKS

Kaidi Jagant                                  3.48

Alina Podjavtševa                          4.18

Karmen Sarap, Nele Varik             4.51

12.KLASS

100m JOOKS

Anete  Alice Orumaa

Violetta Mitjuhhina

Jana Sumilova

KAUGUSHÜPE

Violetta Mitjuhhina                     3.67

Anete Alice Orumaa                     3.47

Jana Šumilova                                3.39

PALLIVISE

Violetta Mitjuhhina                            36m

Anete Alice Orumaa                         34m

Janika Logatšova                             20m

800m JOOKS

Anete Alice Orumaa

Jana Šumilova

Violetta Mitjuhhina

Janika Logatšova

           

             

Kooli TEATED

  • 127. SÜNNIPÄEVALE PÜHENDATUD AKTUS

    127. SÜNNIPÄEVALE PÜHENDATUD AKTUS

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:189 hit(s)
  • LAHEDA LOHE MUNADE MEISTERDAMINE

    LAHEDA LOHE MUNADE MEISTERDAMINE

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:235 hit(s)
    Meie tublid 1.a, 1.b, 2.a ja 3.b klassi õpilased meisterdasid Rakvere Teatri jõululavastuse „Lohe linna all“ jaoks laheda lohe munasid.
  • ARENGUKAVA EELNÕU AVALIK VÄLJAPANEK

    ARENGUKAVA EELNÕU AVALIK VÄLJAPANEK

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:248 hit(s)
    Kooli arengukava eelnõu avalik väljapanek toimus ajavahemikus 13.11.2022 - 26.11.2022. Ettepanekuid sai esitada kuni 26.11.2022 aadressil info@kundakool.ee.  Avalik väljapanek on...
  • KUNSTILOO ÕPPEPÄEV TALLINNAS

    KUNSTILOO ÕPPEPÄEV TALLINNAS

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:446 hit(s)
    Neljapäeval, 3. novembril oli meie kooli 10.-12. klassi noortel õppepäev Tallinnas. Päeva esimeses pooles külastas 10. klass Tallinna Kunstihoones kunstnik Oliver...
  • VALMISID 2. KLASSI LOODUSÕPETUSE PROJEKTID

    VALMISID 2. KLASSI LOODUSÕPETUSE PROJEKTID

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:328 hit(s)
    2. klassi loodusõpetuse tunni raames valmisid vahvad taimeprojektid. Mõne projekti puhul sai maitsta õunamahla ja maiustada õunamoosiga. Üks huvitav projekt valmis nii,...
  • NOVEMBRIKUU SÜNDMUSED

    NOVEMBRIKUU SÜNDMUSED

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:439 hit(s)
  • MALERING ALUSTAB!

    MALERING ALUSTAB!

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:269 hit(s)
  • KARJÄÄRIÕPETUSE KÜLALISLOENG

    KARJÄÄRIÕPETUSE KÜLALISLOENG

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:409 hit(s)
    Karjääriõpetuse tunni raames saavad õpilased osaleda Töötukassa loengutes/töötubades, eile avanes see võimalus ka meie õpilastel. Käsitleti karjääri mõistet, avardati...

Kooli KIITUSED

  • TUBLI TULEMUS ÕPIOSKUSTE TALGUPÄEVALT

    TUBLI TULEMUS ÕPIOSKUSTE TALGUPÄEVALT

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:51 hit(s)
    TUBLI TULEMUS ÕPIOSKUSTE TALGUPÄEVALT   Kaileen Küngas(5b), Anita Lepmets(5a), Elisabeth Kaskman(5a), Romi Vodja(5a), Teele Uueni(5a) ja Mirko-Märten Allik(5b) saavutasid...
  • ANSAMBLIMÄNGU ERIPREEMIA JA NÄITLEJA PREEMIA BETTI ALVERI LUULEKONKURSILT

    ANSAMBLIMÄNGU ERIPREEMIA JA NÄITLEJA PREEMIA BETTI ALVERI LUULEKONKURSILT

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:106 hit(s)
    Meie kooliteater tegi tubli etteaste Betti Alveri nimelisel luulekonkursil. Trupp koosseisus Ingrit Parker, Karoliina Nasikovski, Karin Ivarine, Oskar Soomre, Marileen Saar,...
  • KOLMAS KOHT RAHVASTEPALLI MEISTRIVÕISTLUSTELT

    KOLMAS KOHT RAHVASTEPALLI MEISTRIVÕISTLUSTELT

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:244 hit(s)
    Meie kooli 3.a ja 3.b klassi poisid saavutasid maakonna koolide 1.-3. klasside rahvastepalli meistrivõistlustel tubli kolmanda koha. Kooli esindasid Erik Arnold Luik,...
  • TUBLID HALLOWEENI PÄEVA OSALEJAD

    TUBLID HALLOWEENI PÄEVA OSALEJAD

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:415 hit(s)
    Meie lõbus Halloweeni möll on läbi saanud. Tore oli näha, et nii paljud õpilased olid kooli tulnud kostüümis. Õppejuht Tiina Linnarti kaasabil valiti välja seitse...
  • TUBLID TULEMUSED VIRUMAA NOORTE KODU-UURIJATE KONKURSIL

    TUBLID TULEMUSED VIRUMAA NOORTE KODU-UURIJATE KONKURSIL

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:346 hit(s)
    Juba VI korda korraldab Viru Instituut Virumaa noorte kodu-uurijate konkurssi. 20. oktoobril toimus Lääne-Viru Keskraamatukogus õpilaskonverents, kuhu olid kutsutud...
  • TUBLID TULEMUSED SPORDIS

    TUBLID TULEMUSED SPORDIS

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:307 hit(s)
    TUBLID TULEMUSED SPORDIS Õppeaasta on läinud nii hoogsalt ja tegusalt, et osa tublisid tegijaid on tunnustamata jäänud. Nimelt osales KERT VAHESALU 7.-9. oktoobrini...
  • NÄPI JA KUNDA KOOLI POISID SAAVUTASID ERIOLÜMPIAL TEISE KOHA

    NÄPI JA KUNDA KOOLI POISID SAAVUTASID ERIOLÜMPIAL TEISE KOHA

    Information
    Kategooria:Kiidame Klikke:993 hit(s)
    NÄPI JA KUNDA KOOLI POISID SAAVUTASID ERIOLÜMPIAL TEISE KOHA Meie kooli poisid Aleks Lehmus, Rihhard Vodja, Sten Arro ja Eric Ehand käisid eriolümpial Näpi kooli...

Kunda kooli tutvustus

Kunda kool 120 "Meie kooli lugu"


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 01. Detsember 2022 12:14

Meil on lehel 203 külalist ja 0 liiget

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool