Kellaaega laetakse...
  Kasemäe 22, Kunda
Lääne-Virumaa 44107
 +372 322 1248
  info[ät]kundakool.ee

 Reg.nr. 75027695
Kood EHISes: 700

 Kool on avatud:
E-R kella 7.15-21.00
Kunda Ühisgümnaasium

Kunda Ühisgümnaasium

Armastust | Austust | Arengut

       

Virtuaalne vilistlaste kokkutulek 2020

Emakeelenädala mälumäng

4.-6. klass

III koht 4.a võistkond: Emilia, Sandra, Lennart, Geron, Katriina

II koht: 6.I : Roomet, Laura, Marta-Marliin, Sten, Erik

I koht 4.b: Andero, Keitlin, Greete, Helena-Reet, Teneli

7.-9.klass

III koht 9.II võistkond: Rety, Triini, Karolin, Kaili, Helen

II koht 9.I : Mihkel, Lennard, Rauno, Patrick, Rix

I koht 8.a: Kaspar, Nora, Siiri, Raiko, Madis

10.-12. klass

III koht 12.I: Karina, Loreen, Lene, Stiivo, Kent

II koht 10.I: Maarja L, Kaidi, Marcus, Kaius, Hervin

I koht 10.II: Nele, Maarja M, Karmen, Reili, Ketlin

 

Haljala kirjandivõistlus

1.-3. klass        Kaileen Küngas I koht

4.-6. klass       Ingrit Parker I koht

7.-9. klass        Nora Aron I koht

Rainer Ait       eripreemia sürreaalse ja idamaise lähenemise eest

 

Tublid rahvajutu illustreerijad

Diana Poljakova, 7.a

Kairi Jagant, 7.a

Elisan Azarov, 7.b

Anette Parovart, 7.b

Nora Aron, 8.a

Kädi Vahesalu, 8.a

Kristel Ivarine, 8.b

Anastasija Boldin, 8.b

Klassid 7.b ja 7.a, 8.a, 8.b tublid joonistajad

 

 

Paremad rahvajutukirjutajad

1.-3. klass

Äramärgitud tööd: Siim Arro, 1.a, Kaisa Vallaste, 1.a, Romi Vodja, 2.a, Marie Eliisbeth Juhanson, 2.b, Triin Kokk, 3. kl, Diana Logatšjova, 3. kl

Võitjad: Kevin  Marten Juhanson, 1.b

Mirko-Märten Allik, 2.b

Stanislav Ivanov, 3. kl

4.-6. klass

Äramärgitud tööd: Teneli Uueni, 4.b, Helena Reet Pari, 4.b, Egle Lepviikman, 5.a, Thea Laura Kalmus, 5.a, Ingrit Parker, 5.b, Andra Lemberg, 5.b, Kert-Kristjan Helisalu, 5.b

Võitjad: Katriina Nasikovski, 4.a

            Greete Veski, 4.b

            Laura Pärs, 5.b

            Marta-Marliin Tsõganov, 6.kl

Sten Arro, 6. kl

7.-9. klass

Äramärgitud tööd: Anastasija Boldin, 8.b, Arette Reigo, 7.b

Võitjad: Mihkel Mägi, 9. kl

Desiree Roots, 8.a, Nora Aron, 8.a, Siiri Kokk, 8.a

Karoliina Komarova, 7.b

10.-12. klass

Äramärgitud tööd: Alver Petuhov, 11. kl, Aron Hein, 11., Kent Kerner, 12. kl, Loreen Lallo, 12.

Võitjad: Reili Uukareda, 10. kl

Janika Logatšjova, 11. kl

 

Kiidame kõiki osavõtjaid, olite väga tublid!

Kooli TEATED

  • Kunda kooli sünnipäevanädal

    Kunda kooli sünnipäevanädal

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:182 hit(s)
  • Sorteerime puust ja punaseks

    Sorteerime puust ja punaseks

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:147 hit(s)
    Kui isegi täiskasvanutele tundub teinekord, et prügi sorteerimine on kui kunst teisest dimensioonist, siis täna külastas meie algklasse Keskkonnaameti keskkonnahariduse...
  • Markeerimisprojekt „PEATU, VAATA, VEENDU!

    Markeerimisprojekt „PEATU, VAATA, VEENDU!"

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:166 hit(s)
    Maanteeamet korraldab koostöös Politsei-ja Piirivalveametiga 5.–7. klasside õpilastele projekti  PEATU, VAATA JA VEENDU!, mille eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu...
  • Kunda Ühisgümnaasiumi lastevanemate kool alustab

    Kunda Ühisgümnaasiumi lastevanemate kool alustab

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:247 hit(s)
    Koolitusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine: 1. eKooli võimalused lapsevanemale https://cutt.ly/6gFdZvC 2. Veebitundidest lapsevanemale https://cutt.ly/hgFfjJK
  • Kunda Ühisgümnaasiumi lahtised meistrivõistlused MALES

    Kunda Ühisgümnaasiumi lahtised meistrivõistlused MALES

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:285 hit(s)
  • Halloween 2020

    Halloween 2020

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:306 hit(s)
    HALLOWEEN Kunda koolis. Oli mänge, oli tantsu, oli kostüüme, oli hirmsaid hääli koolimaja peal aega-ajalt kostmas. Ei puudunud ka suur graveerimisvõistlus 8.-11. klassi...
  • On selgunud Põhja-Eesti piirkonna nutispordi  I etapi tulemused.

    On selgunud Põhja-Eesti piirkonna nutispordi I etapi tulemused.

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:302 hit(s)
    NUTISPORT   Meie kooli parimad tulemused tippspordis: klass Rafael Klemmer 7. koht Saskia Aliise Ilves 11. koht Kevin Marten Juhanson 12. koht Kätlin Kirsipuu 13. koht klass Geron...
  • Vaheaeg 19.10-25.10.2020

    Vaheaeg 19.10-25.10.2020

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:385 hit(s)

Kunda kooli tutvustus

facebook_page_plugin

Kunda kool 120 "Meie kooli lugu"

HITSAINNOVEINNOVE RajaleidjaeKoolEttevütlik kool